Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valorant Kapalı Beta Süreci Haftaya Başlıyor

Riot Games artık daha fazla oyun üretmek için harekete geçti. Hem kendi bünyesi içerisinde oyun üretmeye başlayan firma aynı zamanda diğer firmalar ile anlaşmalar da sağlamış durumda. Önümüzdeki dönem içerisinde daha fazla Riot Games tarafından gelen oyunları göreceğiz. League of Legends ile moba türünde büyük gelir ve popülerlik yakalayan firma şimdi de FPS türüne el atıyor. Valorant oyunu ile birlikte karşımıza yeni tip ücretsiz FPS oyunu çıkaracaklar. Oyundan kısa bir şekilde bahsedeceğiz. İlk önce Valorant kapalı beta süreci önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak ona nasıl katılacağınıza da bahsedeceğiz.

İlk olarak Valorant oyunu nasıl bir yapım ondan söz edelim. Daha sonra ise kapalı beta sürecine nasıl katılabilirsiniz. Neleri yerine getirmeniz gerekiyor onları sizler ile paylaşacağız.

Valorant bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkacak. CS:GO ve Overwatch yapımlarının karşımı bir oyun diyebiliriz. Bu iki özellik ile kendisine has bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek. Oyunda özel yeteneklere sahip karakterler bulunuyor. Bu karakterleri kullanarak amacınız kazanmak olacak. Harita ve silahlar ile de oyun CS:GO tarzı ile dikkat çekiyor. Birden fazla oyunun tek bir yerde buluşmuş hali diyebiliriz. Oyunun en güzel tarafı ise ücretsiz olarak çıkışını yapacak olması. Şimdi kapalı beta sürecine nasıl giriş yapacağız ona bakalım.

Valorant Kapalı Beta

Riot oyunun ilk denemelerini gerçekleştirdi aslında. Özel olarak seçilmiş insanlar ile birlikte oyuna bir ilk bakış atıldı. Şimdi ise firma kapalı beta ile seçilmiş bazı oyunculara oyunu açacak. Peki bu süreç ne zaman başlıyor? Valorant kapalı beta sürecinde nasıl katılacağız?

7 Nisan’da başlayacak beta testleri için yapmanız gereken şey çok basit. İlk adımda Riot hesabınızı Twitch hesabınız ile bağlamanız gerekiyor. Ardından önümüzdeki hafta yapılacak Valorant yayınını bu hesap üzerinden izlemelisiniz. Böylece test aşamasına katılma şansı elde edebileceksiniz.

Kapalı Beta sürecine katılacak olan bölgeler Avrupa, Kanada, Rusya, Türkiye ve ABD’yi kapsayacak. Riot ilerleyen dönem içerisinde de daha fazla bölgelere açılacağını açıkladı. Bunun haricinde kapalı beta süreci çok uzun sürmeyeceğini de belirtelim. Oyun çıkışını yaz ayları içerisinde gerçekleştirecek. Bu sayede de oyunun kısa süre içerisinde tüm oyuncular ile buluşacak.

Beta sürecindeki ilerlemelerinizin, oyun resmi çıkışını gerçekleştirdikten sonra sıfırlanacak. Öte yandan bu süre zarfında oyun içi para birimlerini satın alırsanız, Valorant’ın çıkışının ardından paralarınız ve yüzde 20’lik ek bir bonus hesabınıza tanımlanacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel