Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ben 10, Oyunu 2020 Yılında Geliyor

Cartoon Network ve Outright Games arasında büyük bir anlaşma imzalandı. Bu imzalanan anlaşma ile birlikte Ben 10 oyunu geliyor. 2020 yılında çıkması planlanan oyun serinin ilk yapımı olarak çıkışını gerçekleştirecek. Çocukların ve gençlerin yakından tanıdığı karakter artık oyun dünyasında da yer alacak. Bildiğiniz gibi Cartoon Network Ben 10’a dair yatırımlarına hız vermiş durumda. Firma seriyi başka bir hale getirmek için çalışmalara başlamış bulunuyor. Sadece durum oyun ile de sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda seriyi sıfırlayan filmlerde karşımızda olacak.

Çıkacak olan Ben 10 oyunu ile ilgili olarak henüz çok bilgi bulunmuyor. Ama bilinenlere göre 2020 yılında oyunun çıkması bekleniyor. Sonbahar ayları içerisinde oyun çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun sadece PC versiyonu çıkacağı da gelen haberler arasında. Ben 10 oyunu aynı zamanda PHL Collective tarafından geliştirilecek.

Dediğimiz gibi bu oyun aynı zamanda serinin ilk yapımı olarak karşımıza çıkacak. Cartoon Network Ben 10 markasını oyun dünyasına sokmaya kararlı gözüküyor. Tam olarak nasıl bir oyun ile karşımıza çıkacak bilmiyoruz ama bir çok kitle için sevindirici bir haber olarak karşımıza çıkıyor.

Nasıl bir evren anlatacağı ise tam bilinmese de farklı yapıda bir evren karşımızda olacak. Bu arada bilmeyenler için Ben 10’un en macera dolu filmi Ben 10 vs. The Universe: The Movie’de seri sıfırlandıktan sonra çıkan ilk film olacak. Bu film nasıl bir oyun karşımıza çıkacağını gösterecektir. Çizgi karakterlerin oyunlarını görmek bizleri mutlu ediyor.

İlerleyen dönemde daha detaylı bilgi basın ve oyuncular ile paylaşılacaktır. Gelecek olan yeni haberler ile birlikte sitemiz üzerinden tüm bilgilere ulaşma şansınız olacak. Sizlere en hızlı şekilde haberleri iletmeye devam edeceğiz. Sizlerde hızlı bir şekilde haberlere ulaşmak isterseniz bizleri takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel