Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Bir Jurassic World Oyunu Gelebilir

Jurassic World markası bildiğiniz gibi Universal Pictures tarafından geliştirilen seri. Serinin filmleri olduğu gibi aynı zamanda oyunu da bulunuyor. Şimdi de yeni bir Jurassic World oyunu gündemde. Bunun sebebi de Universal Pictures’in almış olduğu marka ismi tescilinde ortaya çıktı. İlk etap için yeni bir film olarak düşünülse de daha sonra oyun olarak çıkağı görüldü. Çünkü marka tescil için başvurulan kategori ‘Bilgisayar & Yazılım Ürünleri’ kategorisinden. Bu durumda bizlere yeni bir film değil oyun geleceğini gösteriyor.

Yeni Bir Jurassic World Oyunu

Daha önceden de karşımıza Jurassic oyunu gelmişti. Universal Pictures tarafından ‘Kendi Jurassic World’ünüzü yaratın’ sloganı ile oyun çıkışını 2018 yılında gerçekleştirdi. Daha sonra ise oyun satış rakamları son derece tatmin edici seviyede oldu. 2 milyondan fazla satış yapmayı başardı. Bu durumda tatmin edici bir oyun olduğunu gözler önüne seriyor.

Universal Pictures’de bu işin devamını getirmeyi planlıyor. Onun içinde yeni bir oyun üzerine çalışmaya başladıklarını düşünüyorum. Yakın bir zaman içerisinde detayları gelecektir ama şuan için sadece geliştirildiğini tahmin edebiliyoruz. Gelecek dönemlerde detaylar gelecektir.

Gelecek olan yeni oyunun bir önceki oyun gibi olması bekleniyor. Farklı bir alana sapacaklarını düşünmüyorum. Çünkü Left4Dead tarzında bir Jurassic Worlds oyunu üzerine çalışma gerçekleştirildi. Daha sonra ise bu iş üzerinden vazgeçildi. Jurassic World Survivor adı ile oyun çıkışını yapacaktı. Dinazorlardan kaçtığınız bir oyun karşımızda olacaktı. Universal Pictures ise bundan vazgeçti.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!