Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Desperados 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Uzun süredir gelmesi beklenen ve Mimimi Games tarafından geliştirilen Desperados 3 sonunda duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı da açıklananlar arasında yer alıyor. Bu detaylar ile birlikte oyunun fragmanı da yayınlandı. Oyunun fragmanında da efsanevi silahşör John Cooper’ı görüyoruz. Bizlere güzel bir oynanış sunuyor. Aynı zamanda da Desperados 3 çıkış tarihi video ile birlikte açıklanıyor. Tüm detaylara göçmeden önce bir fragmana göz atalım.

Desperados 3 Fragmanı

İlk olarak Desperados 3 çıkış tarihi ile başlayalım. Oyun 16 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. THQ Nordic tarafından da oyun yayınlanacak. Bunun yanında oyun çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek.

Gelelim oyunun içerisinde olacak olan mekaniklere. Oyunda 5 farklı oynanabilir karakter bulunacak. John Cooper, Doc McCoy, Hector, Isabelle ve Kate oynanabilir olarak bulunacak. Bu durum ise aynı Shadow Tactics oyunu ile benzerlik gösteriyor.

Bu beş karakter ile birlikte Vahşi Batı’da takılmaya devam edeceğiz. Silahlarımızı çekip soygunlar yapmak için bekliyor olacağız ama.

Oyunun çıkış fiyatı burada bizlere bir ama dedirtiyor. Oyun Steam üzerinden ön siparişe açılmış durumda. Bu durumda oyunun fiyatını gözler önüne seriyor. Desperados 3 Steam’de ön siparişe açılan Deluxe Edition versiyonu tam 218,75 liralık bir fiyat etiketine sahip. Bu durumda oyunun ülkemizde alınmasını biraz zorlaştırabilir. Ülkemizde oyun nasıl bir başarı gösterecek merakla bekliyoruz.

Bu arada bilmeyenler için de Shadow Tactics oyununu da bu dönem içerisinde Desperados 3 çıkana kadar oynayabilirsiniz. Shadow Tactics oyunu Steam’da 14,75 TL’ye kadar indirim dönemlerinde düşüyor. Aynı zamanda oyunun normal fiyatı da 59 TL gibi bir fiyattan satılıyor.

Bu örneği vermemizdeki ana sebep ise 2 oyunu da Mimimi Games geliştiriyor. Sadece yayıncıları farklı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel