Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Artifact Oyununa Tek Kişilik Hikaye Modu Geliyor

Valve Artifact oyunu ile ilgili olarak yeni detayları paylaşmaya devam ediyor. Valve Artifact oyununu tekrardan yapmaya başladı. 2.0 güncellemesi ile birlikte farklı bir oyun karşımızda olacak. O yüzdende oyunun içerisinde gelecek olan yenilikler hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Şimdi paylaşılan yeni bilgi ise Artifact oyununa tek kişilik hikaye modu geleceği oldu.

“Artifact’te DOTA dünyasıyla ilgili anlatılabilecek hikayelerin potansiyeli pek çok kişi tarafından görüldü ve çizgi roman ile oyun metni aracılığıyla anlattığımız hikayeler sevildi. Bunu, tek kişilik hikaye moduyla artırarak devam ettireceğiz. Bu mod hem yeni oyunculara oyunu öğretecek hem de Savaş Çağrısı ile başlayan hikayeyi devam ettirecek. Gelişim sistemimizle birlikte, oyuncuların, seçtikleri mod ister rekabetçi, ister hikaye modu olsun, oynadıklarında ödüllendirildiklerini hissetmelerini istiyoruz.” diyor Valve. Artifact tek kişilik hikaye modu ile farklı bir tarzı da içerisinde bulunduracak.

“Oynanış değişikliklerinin dışında en çok talep edilen şey kapsamlı bir gelişim sistemi. İnsanlar, oyuna harcadıkları sürenin ödüllendirildiğini hissetmek ve aynı zamanda rekabetçi güçlerinin daha iyi ölçümlenerek kendilerini geliştirmelerine yardım etmesini istiyorlar. Biz de oyuncuların yeni kartlar ve diğer koleksiyon öğelerini açarak gelişim hissine sahip olmalarını, ancak bunun para harcamaya itilmektense oyunun normal seyrinde gerçekleşmesini istiyoruz. Ama aynı zamanda farklı ödül sistemleri üzerinde de deneyler yapıyoruz. Rekabetçi oyun içinse Underlords’ta kullandığımıza benzer bir derece sistemi üzerinde çalışıyoruz. Bu sistemin oyunculara hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için açıkça belirtilmiş rotalar çizeceğini ve kendinizi diğer oyuncularla kıyaslamak için mantıklı yollar sunacağını umuyoruz. Ayrıca bu sistemleri Artifact’in zengin turnuva desteği ile entegre etmenin yolları üzerinde çalışıyoruz.” şeklinde açıklama geldi.

Bunlar ile birlikte Valve oyuna olan yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Oyuna gelecek olan yeni güncellemeler ile birlikte oyun farklı bir hale evrilmeye devam ediyor. Umarız istenilen oyun karşımızda olur.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel