Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Witchfire Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

The Vanishing of Ethan Carter oyunu ile tanınan The Astronauts ekibi yeni bir FPS oyunu üzerine çalışmalarına devam ediyor. Witchfire adını verdikleri yeni oyunlarının oynanış videosunu yayınladılar. Yayınlanan yeni video ile birlikte eleştirilerde beraberinde geldi. Önce oynanış videosunu bir göz atalım sonra ise detaylara geçelim.

Witchfire Yeni Oynanış

FPS türünde bir yapım olarak oyun karşımıza çıkacak. The Astronauts stüdyosu Polonya merkezli bir şirket olduğunu sizlere aktarmak isterim. Stüdyo bünyesi içerisinde Bulletstorm ve Painkiller gibi oyunlarda çalışmış isimler yer alıyor. Bu sebepler ortaya çıkacak olan FPS oyunu hakkında bilgi sahibi bir firma diyebiliriz. Oynanış videosunda da görüyorsunuz.

The Astronauts, oyunun Kasım versiyonundan oynanış görüntüleri yayınladı. Witchfire, photogrametri kullanan bir oyun ve oyun motoru olarak da Unreal Engine 4 kullanılıyor.

Oyunun Hikayesi

Witchfire oyunu hikaye odaklı bir yapım olarak karşımıza çıkmayacak. Hikaye detayları oyunun arka planında kalacak şekilde dizayn edilmiş. Hikaye detaylarını oyuncuların derinlere inerek bulmaları gerekiyor. Bu yüzden de The Astronauts ekibi yayınladıkları videoda oynanış görüntülerine dikkat çekmeye çalışmışlar. Oyun henüz geliştirilme aşamasında. Yayınlanan görüntüler demo sürümünden alınmış. İlerleyen dönemlerde farklı yenilikler oyunun içerisinde görebiliriz. Bunu süreç gösterecek.

2020 yılı içerisinde oyunun çıkması bekleniyor. Çıkış tarihi ile ilgili olarak net bir tarih paylaşılmış değil ama 2020 yılı içerisinde çıkacağı tahmin ediliyor. Bu bilgi ile birlikte bir de oyuna gelen eleştirilere de değinmek istiyoruz.

Yayınlanan videonun ardından yapım Destiny’e benzetildi. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz. Aynı zamanda düşmanlar ile ilgili olarak da daha zorlu bir düşman yapısının oyuna eklenmesi gerekiyor. Bu durum değiştirilir çünkü oyun geliştirilme aşamasında. Son detay olarak da oyunun içerisinde bir çok düşman ve bir hayli boss bulunacağı da açıklanan resmi bilgiler arasında. Oyun ile ilgili olarak görüşlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!