Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Psychonauts 2 E3’te Demosu Gösterilecek

Çıkan ilk oyunundan sonra Psychonauts’tan daha haber alınamamıştı. 2005 yılında ilk olarak piyasaya çıkan oyun aradan geçen yıllardan sonra tekrar aramıza katılıyor. 14 yıl aradan sonra geliştirilme aşaması tekrar başlayan oyun hakkında çok fazla detay bulunmasa da Psychonauts 2 E3’te oyunculara bir demo göstermeye hazırlanıyor.

Oyun hakkında tüm bildiklerimiz aslında geliştirme aşamasında yayınlanan videolar kadar. Daha fazla teknik ve hikaye bilgisine çok fazla sahip değiliz. Kendisine has bir kitlesi bulunan oyun hakkında gelecek olan detaylar oyuncuları heyecanlandırıyor. Özellikle de ilk oyun ile arasında çok fazla zaman olması nasıl bir ürün ortaya çıkaracaklarını merak ettiriyor.

Psychonauts 2

2005 yılında ortaya çıkışı ile oyuncular tarafından beğeni toplamyı başarmıştı. Kendisine has bir tarzı olan oyunun devam oyunu büyük beklentiler ile bekleniyor. Double Fine tarafından geliştirilen oyun E3 etkinliğinde akıllarda takılan sorulara cevap olacak. Gösterilecek demo ile birlikte oyun hakkında daha fazla cevap bulacağız. Aynı zamanda oyunun gerçekleşeceği etkinliğe ünlü isimlerde katılacak. Ünlü aktör Jack Black’te E3’te yapılacak olan etkinlik içerisinde bulunacak.

Tam çıkış tarihi ile ilgili olarak henüz bilgi paylaşılmadı. Demo ile birlikte nasıl bir yayın politikası izleyecekleri hakkında da bilgi elimizde bulunmuyor. Ortaya çıkacak olan yapım ile ilgili olarak tek bildiklerimiz geliştirme günlüklerinde anlatılanlar kadar. Geri kalan soru işaretleri E3’te son bulacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!