Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ubisoft, Rainbow Six Siege’in 2022 Yol Haritasını Gösterdi

Ubisoft Rainbow Six Siege’e yatırımlarına devam ediyor. Oyunun 2022 yılı için yol haritasını paylaştı. Oyuna 7. yılında birço yenilik geliyor. üç yıl gibi bir aradan sonra yeni haritalar, Takınlı Ölüm Maçı gibi yeni modlar gelecek. Güncellemeler ve gelecek dört yeni operatörün de duyurusu gerçekleşti.

Yıl’da Ubisoft; Rainbow Six Siege’i heyecan verici, düşünceli ve adil bir oyun yapma konusundaki uzun vadeli taahhüdünü sürdürüyor.

Gelin 7. Yıl Yol Haritasına Bakalım:

7. YIL YOL HARİTASI

Yıl’ın ilk sezonu olan Demon Veil; Japon savunan Azami’yi, İrlanda’da kırsal bölgede bulunan yeni bir kulüp haritasını ve kalıcı Takımlı Ölüm Maçı oyun modunu getirecek. 2. Sezon, Belçikalı bir operatörü ve Yunanistan’da bulunan özel bir Takımlı Ölüm Maçı haritasını tanıtacak. 3. Sezon’un operatörü Singapur’dan geliyor ve bu sezon yeni bir Dereceli harita sunulacak. Yılın son operatörü de Kolombiya’dan olacak.

OYUNCU DAVRANIŞI VE UNVAN SİSTEMİ

 1. Yıl boyunca geliştirme ekibi, 6. Yıl’da tanıtılan İtibar Sistemi gibi hile karşıtı çalışmaları artırmak için belirli oyuncu davranışlarını ele almaya yönelik adımlar atacak. 1. Sezon, smurf’leme ve oyuncu bağlantı kopukluklarını tespit etmeye yönelik iyileştirmeler sunacak. 2. Sezon, dost ateşini kötüye kullanan oyunculara dost ateşini kısıtlayan yaptırımlar uygulamayı ve maç iptalini iyileştirmeyi ele alıyor olacak.
 2. Sezon’da oyuncular, sesli ve görüntülü sohbetteki tacizleri gidermek için Karşılaşma Kaydı’ndan raporlama seçeneklerine erişebilecekler. 3. Sezon ayrıca oyuncular için İtibar Puanlarını sunacak. Bu sistem 4. Sezon’da başlayacak ve suçluları engellemek adına ödüller ve de yaptırımlar getirecek. 7. Yıl’da geliştirme ekibi, güvenli ve adil bir ortam oluşturma hedeflerine ulaşmak için süren çalışmalarına devam ediyor olacak.
 3. YIL KARTI

Yarından 21 Mart’a kadar oyuncular, sınırlı bir süre satışa sunulacak Yıllık Kart’ı 40 €’ya veya Seçkin Yıl Kartı’nı 60 €’ya satın alabilirler. Yıllık Kart, yeni operatörler yayımlandıklarında 14 günlük erken erişimi içeren dört sezonluk Savaş Kartı’nı açarken, Seçkin Yıl Kartı ise dört Savaş Kartı’nı, yeni operatörlere erken erişimi, özel Egzotik silah kaplamalarını, VIP kredileri ve dahasını açar. Seçkin Yıl Kartı’nı satın alan oyuncular ayrıca 100 kademeden 20’sini açarak ödülleri daha hızlı alacaklar.

KONSOL OYNANIŞI

Konsol oyuncuları bu yıl; hedef alma kontrolü kişiselleştirmesi, yeni kontrolcü giriş ön ayarları ve görüş alanı ayarları dâhil olmak üzere birçok özel güncelleme alacak.

ALIŞTIRMA ÖZELLİKLERİ

Yeni oyunculara Rainbow Six Siege’i daha iyi tanıtmak için 7. Yıl, bir Atış Poligonu ekliyor. Bu sayede, maçta olmanın baskısı olmadan pratik yapmak, antrenman yapmak ve deney yapmak için oynanabilir alanlar bulunacak. Diğer bir alıştırma aracı olan operatör tüyoları; oyuncuların her bir operatörü, cihazları ve saldıran veya savunan stratejileri için faydalı olabilecek tüm ipuçlarını öğrenmesini sağlar.

DENGELEME VE OYNAMA LİSTESİ GÜNCELLEMELERİ

Geliştirme ekibi bu yıl Zero, Bandit, Dokkaebi ve Thatcher dâhil olmak üzere birçok operatörü yenilemeye devam edecek. 7. Yıl, Takımlı Ölüm Maçı ve Arcade’i kalıcı olarak oynatma listesine ekleyecek ve aynı zamanda Dereceli deneyimini bir oyuncunun ilerlemesini daha iyi yansıtacak şekilde yenileyecek.

Oyun bunlar ile birlikte 2022 sonbaharında çapraz platform desteği ve çapraz ilermeleme desteği gelecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel