Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rainbow Six Siege Rekabetçi Harita Havuzunu Daraltılacak

Rainbow Six Siege oyunu küllerinden doğup kendisini kabullendirmeyi başaran bir yapım. İlk çıktığı dönemlerde çok fazla ilgi görmemiş ama Ubisoft tarafı yatırımlarını yapmaya devam etmişti. Şimdi ise en çok oynanan rekabetçi oyunlardan birisi olmayı başardı. Oyuna gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte oyun farklı bir konuma gelecek. Rekabetçi oynayanlar için oyuna yeni bir güncelleme gelecek.

Rekabetçi oynayan oyuncular harita havuzunun fazlalığından şikayetçi oldular ki Ubisoft tarafı bu konuda bir daralmaya gitmeye karar verdi. Daha az harita çerçevesinde rekabetçi oyunlar gerçekleştirilmesi planlanıyor. Bunun ile de birlikte oyunu oynayan oyuncular haritalara daha hızlı alışacaklar ve iyi bildikleri haritalarda oynama şansına sahip olacaklar.

Bu olay aslında büyük bir adım olacak. Ubisoft bu düşüncesini blog yazısında oyunculara ve basına açıkladı. Gelecek olan bu büyük değişim bakalım oyunları nasıl etkileyecek. Yenilikler bu şekilde ardı arkası kesilmeden devam ediyor. Bu dediğimiz gibi oyun için büyük yeniliklerden birisi olacak.

Ubisoft, “Rekabetçi harita havuzunda çok fazla harita bulunduğunun” altını çizerken, 4. yılın 3. sezonunda bu soruna bir çözüm getireceğini de belirtmiş. Şimdilerde yapımcıların “küçülecek havuzda kalacak haritalar” üzerine çalıştıklarını açıkladı.

Ubisoft aslında bunu yapmasının sebebi oyuncular tarafından haritalarda oluşan sıkıntıların olması. Oyun da bulunan harita havuzu daraldığı zaman oyuncuların haritayı daha fazla kontrol edeceklerini düşünüyorlar.

Bakalım bu düşünülen değişiklik ne zaman gelecek. Ama yakın bir tarih içerisinde oyuna eklenir diye düşünüyoruz. Ama beklenen geri dönüş sağlanacak mı hep birlikte göreceğiz.

Rainbow Six Siege oyununda aynı zamanda Ubisoft Blitz, Jackal, Echo ve Caveira gibi karakterlerin sürekli olarak banlandıklarını söyledi. Buna çözüm olarak ise yakında karakterlere bir Nerf geleceğini de açıkladılar. Bu sayede tekrardan oyuncular tarafından oynanması sağlanacak. Gelecek olan yenilikler ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel