Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Starfield En Çok Oynanan Bethesda Oyunu Olabilecek Mi?

Xbox’ın patronu Phil Spencer Axios muhabilir Totilo ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Spencer Starfield ve Bethesda hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaları ise dikkat çekici nitelikte. Çünkü Spencer Starfield’ın en çok oynanan Bethesda oyunu olmasını istiyor.

Spencer, Starfield’ın en çok oynanan Bethesda oyunu olmasını istiyor ve amacının da bu olduğunu vurguladı. Bunu başarmak için de ellerinde güzel istatistikler bulunuyor. Olur mu onu çıktığı dönemde göreceğiz.

Bethesda’nın en çok oynanan oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim. Oyun 30 milyon satmayı başardı bunun ana sebeplerinden birisi ise her platformda çıkmış olması. Bugün Skyrim’i hemen her platformda oynayabiliyorsunuz. Starfield oyununda amaç ise bu sayıları geride bırakmak olacak.

Peki Starfield en çok oynanan Bethesda oyunu olabilir mi?

Starfield sadece Xbox ve PC özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation’a gelmeyecek olan oyunun oyuncu sayısı Xbox ve PC ile sınırlandırıldı. Ama Game Pass’in varlığı en çok oynanan oyun olmasını sağlayabilir.

Game Pass’in 25 milyon abonesi bulunuyor. Bu sayı günler geçtikçe artmaya devam ediyor. İlk günden Game Pass’e gelen oyunlar sağlam oyuncu sayılarına ulaşabiliyor. Halo Infinite 20 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. Forza Horizon 5, 18 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başarmıştı. Konu ile alakalı olarak Spencer şunları söyledi.

Spencer “Forza 5 ve Halo’nun istatistiklerini seviyorum… Psychonauts 2’yi oynayan oyuncu sayısını Psychonauts 1 ile karşılaştırmayı da seviyorum.” dedi.

Hatta diğer oyunlar için de iddialı açıklamalarda bulundu. “Beş yıl içinde WoW oynayan oyuncu sayısının bugünkünden fazla olmasını istiyorum. Beş yıl içinde Call of Duty oynayan, Candy Crush oynayan oyuncu sayısının da bugünkünden fazla olmasını istiyorum çünkü bu oyunları çok daha fazla kişinin erişimine sunacağız.” diyor.

Bakalım Starfield en çok oynanan Bethesda oyunu olmayı başarabilecek mi? 11 Kasım 2022’de Starfield PC ve Xbox için çıkışını gerçekleştirecek. Ortaya çıkacak verileri merakla bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel