Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Xbox Game Pass Sisteminden 7 Oyun Kaldırılacak

Bildiğiniz gibi bu dönemin en popüler servislerinden birisi Xbox Game Pass sistemi. Bu sistem sayesinde bir çok oyunu uygun fiyat ile oynamak mümkün. Aynı zamanda kütüphane çok geniş. Sürekli olarak da yeni oyun kütüphaneye eklemeye devam ediyorlar. Ama sisteme ne kadar sürekli oyun eklense de aynı zamanda oyun da kaldırılıyor. Bu sefer Xbox Game Pass sisteminden 7 oyun kaldırılacak. Bu oyunlar sisteme ilk eklenen yapımlar oluyor. Bu kaldırılacak olan oyunlar hem Xbox Game Pass for Console hemde Xbox Game Pass for PC için de geçerli olacak.

İlk olarak sistemden kaldırılacak olan oyunlara bakalım:

 • Shenmue
 • Shenmue II
 • Lichtspeer: Double Speer Edition
 • Thimbleweed Park

Bu yukarıda bulunan yapımlar her iki sistemden de kaldırılacak olan yapımlar olacaklar. Sadece konsol tarafından kaldırılacak olan oyun Deus Ex: Mankind Divided yapımı olacak. PC tarafından ise Titan Quest Anniversary Edition ve Apocalipsis oyunları kaldırılacak.

Bu yapımlar ile birlikte Xbox Game Pass sisteminden 7 oyun kaldırılacak. Bu oyunlar arasında Deus Ex: Mankind Divided dikkatleri çekiyor. Bu oyunun oynanış süresi ortalama 30-35 saat gibi bir süre alıyor. Bu oyunu kaldırılmadan oynamanızı tavsiye ederiz.

Bunların haricinde diğer dikkat çeken olay ise bu oyunların ne zaman kaldırılacağı bilinmiyor. Eğer listede daha sonradan oynarım dediğiniz yapımlar varsa kaldırılmadan oynayın deriz. Bu oyunlar bu ay içerisinde kaldırılacak. Tam tarih verilmese de yakında kaldırılacak ibaresi bulunuyor. Kaldırılmadan oynayacağınız oyunları oynayın deriz.

Bu döngü sürekli olarak artmaya devam edecek. O yüzden sistem üzerine eklenen ilk oyunlara bir göz atın deriz aralarında oynamak istediğiniz yapımlar varsa kaldırılma haberleri çıkmadan oynayın bitirin bizce.

Sosyal Medya Hesaplarımız  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel