Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Starfield ve Redfall 2023 Yılına Ertelendi

Bethesda ve Arkane’nin merakla beklenen oyunlarından üzücü haber geldi. Starfield ve Redfall 2023 yılına ertelendi. Arkane tarafından geliştirilen Redfall için resmi bir çıkış tarihi yayınlanmamıştı. Redfall’un zaten ertelenmesi beklenen haberlerden birisiydi. Beklendiği gibi de oldu diyebiliriz. Redfall açık dünya co-op FPS tarzında çıkışını yapacak. Xbox ve PC’ye özel olarak oyun çıkışını gerçekleştirecek ama 2023 yılın karşımızda olacak. Eğer tekrar bir ertelenme haberi olmazsa.

Şimdi gelelim asıl erteleme haberimize. Bethesda tarafından geliştirilen Starfield’ın normal şartlarda 11 Kasım’da çıkması bekleniyordu ama oyunun erteleme haberi geldi. Bethesda tarafından yapılan açıklama sonrasında Starfield 2023 tarihine ertelendi.

“Arkane Austin ve Bethesda Game Studios ekiplerinin oyunlarıyla ilgili büyük hedefleri var ve biz de sizlerin bu oyunların en iyi, en cilalanmış hallerini oynamanızı sağlamak istiyoruz.

Herkese Redfall ve Starfield’a duydukları heyecandan ötürü teşekkür ederiz. Bu enerji bizi her gün motive eden ve yaratmakta olduğumuz işler için daha da heyecanlandıran şeylerin başında geliyor.” dediler.

2023 yılında Redfall ve Starfield Xbox ve PC özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. İlk günden de Xbox Game Pass’te yerini alacak. Özellikle Starfield’ı merakla bekliyoruz. Umarız bir ertelenme daha yaşanmaz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel