Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampyr Game Pass’e Geliyor

Microsoft Game Pass’e oyunlar getirmeye devam ediyor. Kütüphanesini daha kalabalık hale getirmeye devam eden Xbox şimdi de Vampry’ı getiriyor. İlk çıktığı dönemde çok fazla oyun içerisinde barındırmaması ve genelde eski oyunları içerisinde bulundurmasından dolayı fazla tercih edilmiyordu. Ama kütüphane genişledikçe ve kaliteli oyunlarda eklenmeye başlandıkça Game Pass daha cazip bir hale gelmeye başladı.

Game Pass sistemi nedir?

Game Pass sistemini bilmeyenler için kısaca özetleyelim. Xbox’a özel bir sistem olan Game Pass aylık abonelik sistemine dayanan bir sistem. Oyunculardan aylık bir abonelik ücreti alınıyor ve 1 ay boyunca Game Pass kütüphanesinde bulunan oyunları oynamasına olanak sağlıyor. Bu sayede daha önce deneyimleyemediğiniz yada tekrar oynamak istediğiniz oyunu oynayabiliyorsunuz. Game Pass ilk çıktığı zamanlarda bir oyun eksikliği vardı. Ama her geçen gün oyun kütüphanesini geliştiriyor.

21 Mart ve 28 Mart Tarihleri Arasında Game Pass’e Eklenecek Olan Oyunlar

Game Pass oyun eklenmeye devem ediyor
Game Pass’e eklenecek olan yeni oyunlar

21 Mart tarihlerinde Deus Ex: Mankind Divided, What Remains of Edith Finch eklendi. Bunlar ile beraber 28 Mart tarihinde Vampyr ve The Walking Dead mini serisi Michonne eklenecek. 29 Mart’ta da Oprencia: The Stolen Sun çıkış günü itibariyle Game Pass’teki yerini alacak.

Aynı zamanda 1 Nisan tarihinde ise Marvel vs. Capcom İnfinite oyunu eklenecek. Bu oyunlar ile beraber Xbox sahibi iseniz Game Pass almamak için ne bekliyorsunuz?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel