Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PUBG Çapraz Platform Desteği Geldi

Uzun zamandır beklenen haber sonunda geldi. Daha önceden de PUBG Corp. tarafından çapraz platform desteği sözü gelmişti. Şirket sözünde durdu ve bugün ile beraber oyuna konsollar arası çapraz platform desteği sonunda geldi.

Oyuncuların uzun zamandır beklediği çapraz platform desteği sonunda geldi. Gelen destek ile birlikte artık Xbox One ve PlayStation 4 sahipleri eşleşerek oyun oynayabilecekler. Çapraz platform desteği ile ilgili olarak Xbox tarafı son derece açık davranırken PlayStation tarafında bir kapalılık görünüyordu. Sonunda konu ile ilgili inat kırılmışa benziyor. PlayStation tarafından konuya izin sonunda geldi.

4.3 yaması ile birlikte gelen güncelleme ile birlikte Xbox sahipleri ve PlayStation sahipleri eşleşerek oyunu oynayabilecek. Gelen ilk bilgiler ile birlikte oyun eşleşmeleri şuan için sadece solo olarak oyun oynanacak. Diğer konsolda olan arkadaşınız ile grup oluşturup oyunu şuan için oynayamayacaksınız.

Öte yandan bu durumun avantajı ile birlikte daha hızlı maç eşleştirmeleri gerçekleştirilecek. Aynı zamanda da oyun içerisinde hangi oyuncunun ne üzerinden oynadığını gösteren PlayStation ve Xbox One ikonları görülmeye başlayacak.

İlerleyen günler içerisinde grup olarak da çapraz destek gelecektir. Aynı zamanda da PUBG de çapraz desteğin daha fazla detayları da açıklanacaktır.

Oyuna gelen çapraz platform desteği oyuncuların uzun zamandır beklediği bir güncellemeydi. Bakalım ilerleyen süreçte tüm online oyunlar için de geçerli olacak mı?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel