Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PUBG Mobile Toplam 5 Milyar Dolar Gelir Elde Etmeyi Başardı

PUGB markası büyümeye devam ediyor. Özellikle mobil tarafta yeni bir tekel oluşturmayı başaran yapım toplamda 5,1 milyar dolarlık gelir elde etmeyi başardı. PUBG Mobile ortaya çıktığı günden bu yana toplam toplam gelirini 5 milyarın üzerine çıkarmayı başardı. PUBG Mobile sadece 2020’de 2,7 milyar dolar gibi bir gelir elde etmeyi başardı.

2020 yılında bu gelirini son dönemlerde yaşadığı düşüşle sağlamayı başardı. Ancak 2021 yılı ile birlikte gelirlerini de tekrar arttırmayı başardı. PUBG Mobile tarafta sürekli olarak desteklenmeye devam ediyor. PUBG evreniyeni oyunlarla desteklenmeye devam edecek. Evreni genişletme planları devam ediyor.

Şimdi gelelim mobil tarafın tekeli olma yolunda giden PUBG Mobile’ın indirilme oranlarına. Çin haricinde oyun Tencent verilerine göre 1 milyar indirilmeyi geride bıraktı. Bu başarısı sayesinde de Subway Surfers ve Candy Crash Saga’nın arasında yerini almayı başardı.

Bu sağlanan başarıların sonrasında ise Tencent ve PUBG Corp. yeni oyunlar ve yapımlarla karşımızda olmaya devam edecek. Elde ettiğimiz bu veriler ise Sensor Tower tarafından paylaşılmıştır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel