Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PUBG Dereceli Sistemi Oyuna Eklendi

PUBG sürekli olarak gelişime devam ediyor. Oyuna 7. sezon ile birlikte bir yenilik daha geldi. Gelen bu yenilik ile birlikte PUBG dereceli sistemi oyuna eklendi. Bu sayede artık oyunun içerisinde bir derece sistemi bulunacak. Bu sayede oyunlarınız daha rekabetçi bir hal alacak. Uzun zamandır bu sistem üzerine çalıştıkları paylaşılan yama notlarında belli oldu.

Paylaşılan yama notlarının göz atalım. Nasıl bir PUBG dereceli sistemi bizleri bekliyor olacak bakalım.

Sezon Sistemi Nasıl Çalışacak?

Her yeni Sıralamanın başlangıcında, tüm oyuncu dereceleri “derecesiz” durumuna ayarlanacaktır. Oyuncuların, başlangıç derecelerini belirlemek için oynamak istedikleri her mod (TPP / FPP) için yerleşim maçlarını tamamlamaları gerekir. Önceki derecelerinizin gelecek sezonlardaki yerleşim üzerinde bir etkisi olacaktır, ancak Platinum V, önceki performansa bakılmaksızın yerleşim sınırıdır.

Bir oyuncu öldükten sonra, performanslarına göre Derece Puanlarında değişiklik olacaktır ve bu değişim Derecesini yükseltecek veya düşürecektir. Sezon sonunda ödüller, sezondaki en yüksek derecenize göre verilecektir.

Hangi Kurallar ile Dereceli Oynanacak?

 • 64 oyuncu, FPP / TPP Sadece Squad
 • Rastgele harita (Erangel, Miramar, Sanhok)
 • Kırmızı alan yok, Bot yok.
 • Mavi Alan zamanlaması ve hızı, daha yoğun bir oyun deneyimi için ayarlandı

Hilecilere Karşı Alınan Önlemler

Yetenekli bir oyuncu olmak, birçok farklı koşulda yüksek seviyede performans gösterebilmek anlamına gelir. Bu amaçla, rastgele harita seçiminden kurtulmaya çalışan oyuncular için dereceli modunda cezalar sunuyoruz. Lobideyken bir oyunu “atlatmaya” çalışan oyuncular, tekrar sıraya girmeden önce bir süre beklemek zorunda kalacaklardır. Ayrıca, bir oyuncu oyundan erken ayrılırsa, ölmüş gibi kaydedilir. Bu, normalde meydana gelebilecek her türlü RP kaybını içerir.

Oyuncular arkadaşlarıyla kendi takımlarını kurabilirler, ancak tüm oyuncular birbirinin iki Derece kümesi dahilinde değilse bir maç için sıraya giremezler. Takımdaki herhangi bir oyuncu şu anda sıralı bir eşleştirme kısıtlamasıyla karşı karşıya kalırsa arama da başlatılamaz.

Kalıcı olarak yasaklanan oyuncular Lider Tablosundan kaldırılacak.

Sizden SMS onaylı bir hesap kurmanız istenecek. Hile olduğunuz onaylanırsa da aynı telefon üzerinden tekrar hesap açamayacaksınız.

Sezon Ödülleri Olacak

Her sezon sonunda da sizlere ödüller sunulacak. Bu sayede de dereceli atmak için bir sebebiniz daha olacak. Altın V ve üzerine bir çok ödül sizleri bekliyor olacak. Daha fazla detay sezon sonlarında açıklanacaktır.

PUBG Dereceli Sistemi hakkında daha fazla detay için buraya tıklayın ve yama notlarına bir göz atın isterseniz.

PUBG Dereceli Sistemi Tanıtımı

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel