Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

League Of Legends 10. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından birisi bildiğiniz üzere League of Legends oyunu. Bu sene ile birlikte oyun 10. sezonuna girişini yaptı. 10 sezon ile birlikte bir çok içerik ve yenilik ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor Riot tarafı. LoL evreninde geçen oyunlar geliştirmeye başlayacaklarını açıkladılar. Daha sonra ise bir çok LoL evreninde geçen içerikle karşımıza çıkacaklar. Bu içerikler merakla bekleniyor. Bunlar haricinde ise en çok merak edilen diğer soru League of Legends 10. sezon ne zaman başlıyor sorusu oldu. Bizlerde gelen resmi açıklama ile birlikte yeni sezonun tarihi belli oldu.

LoL 10. Sezon Başlıyor

Şuan LoL ara sezon dönemini yaşıyor. Yaklaşık olarak 1 aya yakın bir süredir ara sezon dönemi devam ediyor. Oyuncular bu sezonda ellerini ısındırmaya ve yeni haritaya adapte olmaya başladılar. Onuncu sezonun en büyük yeniliklerinden birisi de bildiğiniz gibi harita oldu. Sihirdar Vadisi’ne yeni yerler, çalılar ve yeni kahramanlar eklendi. Oyuncular özellikle yeni haritaya alışmak için ara sezonda çok fazla oyun attılar. Merakla yeni sezonun başlaması bekleniyor.

Bu ara sezonda oyuncular oyuna daha fazla adapte oldular. Artık geriye yeni sezonun gelmesi kaldı. Peki League of Legends 10. sezon ne zaman başlıyor? Riot’un resmi Twitter sayfasında yeni sezonun çıkış tarihi açıklandı.

LoL yeni sezonu resmi olarak 10 Ocak tarihinde başlayacak. Yeni sezon ile birlikte nasıl bir sistem karşımıza çıkacak ona da bir göz atalım.

LoL Yeni Sezon Nasıl Olacak?

Sezon her zaman olduğu gibi klasik olarak başlayacak. Tüm dereceler sıfırlandıktan sonra derecelerin belirlenmesi için oyun atmanız gerekecek. Ondan sonrada yapmanız gereken oyunun tadını çıkarmak olacak. Yıl içerisinde karşımıza yenilikler, yeni karakterler ve yeni kostümler gelmeye devam edecektir. 10 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan yeni sezonda LoL oynayan oyunculara başarılar diliyoruz. İyi sezonlar geçirmeniz dileğiyle 🙂

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmiyor Musun?

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!