Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Pinokyo Filminde Geppetto Tom Hanks Olabilir

Disney son dönemlerde animasyon filmlerini live-action yapmaya devam ediyor. Özellikkle diğer çıkardığı filmler ile yakalanan başarı sonrasında Disney daha fazla live filmler üretmeye devam ediyor. Live-Action’u olacak animasyonlardan birisi de Pinokyo olacak. Yapılacak olan Pinokyo filminde Geppetto Tom Hanks olacak gibi duruyor. Geppetto için Tom Hanks ile görüşmeler yapılmaya başlandı. Aynı zamanda senaryonunda Tom Hanks’e okutulduğu gelen sızıntılardan birisi.

Proje daha önceden Forest Gump, Cast Away gibi filmleri de yöneten Robert Zemeckis tarafından yönetilecek. Zemeckis’i ve Hanks’in arası son derece iyi Geppetto’yu Tom Hanks olarak görebiliriz. Hatta Hanks tarafından cevap Zemeckis’e verilecek. Yakında daha fazla detay verilecektir. Pinokyo’unu Live-Action filmi ile Disney istediği başarıyı yakalamayı başaracak mı göreceğiz. Son dönemlerde Live-Action filmlerden büyük başarılar sağlamayı başardı.

Disney Beauty and the Beast filminden 2017 yılında 1,2 milyar dolar kazanmayı başardı. 2016 yılında yayınlanan The Jungle Book filminden ise 966,5 milyon dolar kazanmayı başardı. Animasyonların Live-Action uyarlamaları büyük başarılar sağladı. Daha sonradan ise Aladdin, Dumbo ve Aslan Kral ile yeni filmler ile karşımıza çıktılar. Bu filmlerle de büyük başarılar sağlandı. Pinokyo filmininde büyük başarı sağlaması planlanıyor. Hatta Pinokyo filminde Geppetto Tom Hanks oynaması büyük bir atlım olacaktır. Detaylar ilerleyen dönemde gelecektir.

Bunun yanında yakında Mulan’ın filmide Disney Plus’ta çıkışını gerçekleştirecek. Mulan’da live action filmlerden birisi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel