Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Obi-Wan Kenobi Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Disney Plus’ın merakla beklenen dizilerinden Obi-Wan Kenobi’den yeni fragman geldi. 27 Mayıs’ta gösterime girecek olan dizi için Disney yeni fragman yayınladı. 80 saniye yayınlanan fragmanda birçok detay bulunuyor. Detaylara geçmeden önce fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Obi-Wan Kenobi yeni fragmanı kısa ama dolu dolu diyeceğimiz cinsten yayınlandı.

Obi-Wan Kenobi Yeni Fragmanı

Obi-Wan Kenobi Fragman Detayları

Dizi Obi-Wan Kenobi’nin Luke Skywalker’a göz kulak olduğu döneme odaklanacak. Tatooine’de inzivaya çekiilen Ben Kenobi’nin nasıl zorluklar ile mücadele ettiğine yakından göz atacağız. Jedi avının sürdüğü zamanlarda Obi-Wan’nın başından geçen mücadeleleri ilk gözden izleyeceğiz. Yayınlanan fragmanda Luke Skywaker’ı, Obi-Wan Kenobi’yi görebiliriz. Yine aksiyonun olduğu fragmanda iki kısım dikkatleri çekmeyi başardı. İlk kısım Owen Lars ile Kenobi’nin konuşması. Luke Skywalker’ı eğitmek istediğini söyleyen Kenobi’ye Lars “Tıpkı babasını eğittiğin gibi mi?!” cevabı dikkatlerden kaçmıyor. Fragmanın asıl vurucu noktası ise Darth Vader’ın kısa görünüşü ve nefes aldığı sahne ile de fragman kapanıyor.

Fragman genelinde Obi-Wan Kenobi’nin ışın kılıçsız sekansları da dikkatlerden kaçmadı. Star Wars evreninin en önemli silahlarından olan ışın kılıcı dizide ne ölçüde kullanılacak merak ediyoruz. Çünkü inziva yıllarında Obi-Wan Kenobi dikkat çekmemek için ışın kılıcını kullanmaktan çekiniyor gibi duruyor. Usta ve öğrencinin ışın kılıcı savaşını merakla bekliyoruz.

Altı bölümden oluşacak olan dizi 27 Mayıs’ta Disney Plus üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Şuan için Disney Plus Türkiye’de aktif hale gelmedi ama 14 Haziran’dan sonra Türkiye’de de olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel