Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Pathfinder: Kingmaker Ücretsiz Enhanced Edition Geliyor

Owlcat Games tarafından geliştirilen ve RPG türünde olan Pathfinder: Kingmaker oyunu için ücretsiz olarak Enhanced Edition geliyor. 2018 yılında çıkışını gerçekleştiren RPG türündeki oyun RYO sevenlerin merakla beklediği bir yapımdı. Çıkışı ile birlikte oyuncular arasında büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Oyun aslında eksik çıkmıştı desek sanırım yanlış olmaz.

Geliştirilme aşamasında RYO dendiği zaman ilk akla gelen isim Criss Avellone’de oyunu geliştiren isimlerden birisiydi. Aynı zamanda Pathfinder masaüstü rol yapma sistemini konu alan ilk CRPG olacak oyun olarak çıkışını gerçekleştirdi. Dediğimiz gibi RPG seven oyuncuların merakla beklediği bir yapımdı. 25 Eylül 2018 tarihinde de çıkışını gerçekleştirdi.

Çıkışını gerçekleştirdikten sonra oyun istenileni oyunculara tam olarak veremedi. İlk çıkışında aldığı inceleme puanları da olumsuz yöndeydi. Oyunun içerisinde çok fazla hata bulunuyordu. Aynı zamanda güç dengelemesinde sıkıntılar vardı. Karakterlerde eksiklikle derken sıkıntılı bir çıkış süreci yaşadı.

Bu sıkıntılı süreçte Owlcat oyundan desteğini hiç kesmedi ve düzeltmek için her gün oyuna güncelleme atmaya başladı. Oyuna bazen 4-5 GB aralığında bir güncelleme geldiği bile oluyordu. Bu destekler de aslında oyunu tamamladı. İlk çıkışından sonra toparlama sürecini iyi bir şekilde atlatmayı başardı.

Beneath the Stolen Lands DLC’si Geliyor

Oyuna 2 farklı DLC bile eklendi. Şimdi ise bir üçüncüsü geliyor. Üçüncü olarak gelecek olan DLC yanında bir sürpriz ile geliyor. Beneath the Stolen Lands DLC’sinin yanında bir de ücretsiz Pathfinder: Kingmaker Enhanced Edition’da geliyor.

Enhacted Edition ile birlikte Owlcat oyuncuların gönüllerini hoş edecek gibi gözüküyor. Bu gelen ücretsiz paket ile birlikte oyuna bugüne kadar gelen tüm güncellemeler tek pakette toplanacak. Oyun deneyimini arttıracak oyunu kolaylaştırma eklenecek. Oyuna eklenen yeni karakterler gelecek. Buna benzer bir çok sürpriz ile birlikte geliyor.

6 Haziran tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun bakalım nasıl bir hal alacak. Aynı zamanda oyuna o kadar çok özellik eklenmiş ki Steam özellikleri anlatmak için 2 ayrı sayfa hazırlamak zorunda kaldı. Aynı zamanda oyuna eğer sahipseniz EE beta aşamasına da katılabilirsiniz. İzometrik RYO türünde olan yapım bakalım sonunda istediği beğeniyi alabilecek mi?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel