Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PDXCON’da Paradox Yeni Bir Oyun Duyuracak

Berlin’de düzenlenecek olan oyun etkinliği düzenlenecek ve Paradox bu etkinlikte yeni bir strateji oyunu duyurmaya hazırlanıyor. Paradox firması bu zamana kadar çıkardığı strateji oyunları ile birlikte kendisine has bir kitle oluşturmayı başarmıştı. Şimdi de yeni bir strateji oyunu ile birlikte geliyor.

19-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan PDXCON etkinliğinde duyuru yapılacak. Daha önce çıkardığı oyunlar da oyuncular yüzlerce saatini harcamışlardı. Çıkacak olan yeni strateji oyununda da yüzlerce saat harcanacak gibi gözüküyor. Ne tarz bir strateji oyunu olacak merak ediliyor.

Duyurulacak olan oyun ile ilgili olarak Paradox bir video yayınladı.

Firmanın yaptığı diğer oyunlar ise Hearts of Iron, Europa Universalis, Stellaris ve Cities Skylines gibi oyunların yapımcısı. Bu oyunların aslında tek ortak noktası hepsinin strateji türünde olması. Geri kalan özellikler ise birbirinden çok farklı. Europa Universalis ile dünyanın kaderini ve tarihin seyrini değiştirirken. Cities Skylines ile ideal şehrinizi kurmaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda oyunların bir diğer orta özelliği harcanan saatler. Firma yaptığı oyunları has kitlesine sevdirmeye her seferinde başarıyor.

Gelecek olan oyundan ümidimiz çok fazla, karşımıza iyi bir strateji oyunu geleceğini düşünüyoruz. Henüz gelecek olan oyun ile ilgili olarak elimizde bir bilgi bulunmuyor. PDXCON’dan önce yine bilgi sızıntıları gibi bilgiler gelecek ama o zamana kadar beklememiz gerekiyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel