Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cities: Skylines Kampüs Ek Paketi Geliyor

Bir şehir kurma ve yönetme oyunu olarak karşımıza çıkan Cities: Skylines oyununa yeni bir ek paket geliyor. Bu sefer alışkanlıkları bozan cinsten olacak gibi gözüküyor. Yeni gelecek olan DLC ile birlikte artık bir şehir değil bir “Kampüs” yöneteceğiz.

Oyun çıkışı ile birlikte oyuncular tarafından beğenilerek oynanan bir yapım olmayı başarmıştı. Yapmak istediği oyunu son derece iyi bir şekilde yapmayı başaran yapım DLC’ler ile oyunu güçlendirmeye devam ediyor. Gelecek olan DLC ile ilgili olarak bilgilere geçmeden önce oyun ile ilgili olarak ilerleyen dönemlerde ücretsiz olarak da içerikler gelecek.

Cities: Skylines Campus Ek Paketi

Adından da anlaşılacağı üzere oyun içerisinde bir üniversite, kolej gibi yerleri yöneteceğiz. Amacımız ise okulu geliştirmek, spor salonları açmak, müzeler açmak, diğer okullar ile rekabete girmek. Müze açmak gibi hem okulu hem de diğer insanları etkileyebilecek bir okul kurmak. Amacımız en iyi okulu ve yönetimini kurmaya çalışmak diyebiliriz kısaca.

Oyun içerisinde 3 farklı okul yönetimi ile karşımıza çıkıyor. Trade School, Liberal Arts College, University gibi okul türleri var. Bu üç farklı okulu da yönetebiliriz. Amacımız bu okulların gelişimlerine bir yönetici olarak yardım etmek olacak. Gelen bu farklı okulda da kendilerine has binalar bulunuyor. Bunları inşa etmek ve şehre has bonuslar kazanmaya çalışacağız.

Üniversite inşasından sonra işler biraz daha gelişmeye ve değişmeye başlıyor. Artık okul içerisinde spora etki edebiliyorsunuz. Diğer üniversiteler ile spor rekabetleri yapabiliyorsunuz. Müze açarak şehre yeni bir katkı sağlayabiliyorsunuz. Yetki alanlarınız Üniversite ile birlikte artıyor desek sanırım yanlış olmaz.

Campus DLC Tanıtım Fragmanı

Oyun dediğimiz gibi yenilikler ve farklı bir konsept ile geliyor. 24 Mayıs tarihinde gelecek olan bu ek paket ile bakalım istenilen başarı sağlanacak mı?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel