Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Amazon’un New World Oyunu Çıktı Mı?

Amazon Game Studios tarafından geliştirilen New World oyunu çıktı mı? Oyuncuların büyü meraklarla beklediği New World oyunu erteleme haberleri ile karşımıza çıkmıştı. Oyunun ne zaman çıkacağı merak ediliyordu. Amazon oyunun çıkış tarihi olarak Mayıs ayını göstermişti ama beklenen çıkış gerçekleşmedi. Hem dünya genelinde hemde ülkemizde New World oyununun resmi olarak çıkması bekleniyordu. Beklenen haber geldi.

Amazon’un New World oyunu resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. PC için çıkışını gerçekleştiren oyun beta sürecinden büyük ilgi ile karşılaştı. Beklenenin üzerinde oyuncu New World oyununa akın etti. Artık New World oyununa direkt olarak dalabilirsiniz.

Şuan için oyunun Amerika ve Avrupa bölgesel sunucuları açık durumda. Gün içerisinde ve ilerleyen günlerde yerel bölgeler için de sunucular açılmaya devam edecek. Oyunu bekleyenler için sevindirici haber sonunda geldi.

Oyunun resmi çıkışı Twitter üzerinden de duyuruldu. Atılan tweet ile birlikte New World çıktı.

Tweet içerisinde ” Daha fazla alfa yok, beta yok, karakter silmek yok. Aeternum’da KALICI OLARAK iz bırakmanın zamanı geldi!!”

Daha Fazla New World Haberi İçin Bizi Takip Edebilirsiniz

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!