Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

No Man’s Sky: Origins Yeni Güncellemesi Haftaya Geliyor

No Man’s Sky oyunu kendisini geliştirmeye devam ediyor. İlk çıkışında yaşadığı sorunlardan sonra bir toparlanma sürecine giren oyun istenilen seviyeye gelmeyi başardı. Sürekli olarak yeni güncellemeler almaya devam eden oyuna yeni bir güncelleme daha geliyor. No Man’s Sky: Origins adı ile gelecek olan güncelleme önümüzdeki hafta yayınlanacak. Bir sonraki büyük güncellemesi önümüzdeki hafta başlayacak ve stüdyonun Sean Murray, Origins’in yeni bir şeyin başlangıcı olacağını söyledi.

Murray, yayınlanan bir blog yazısında “Dört yıl önce, No Man’s Sky için ilk büyük güncellememiz olan FOUNDATION’ı duyurduk” dedi. “‘En büyük güncellememiz olmayacak, ancak bir şeyin başlangıcı.’ Bu sözler o zamanlar doğruydu ve Origins için doğru geliyorlar. Biz buna Origins dedik çünkü yeni bir şeyin başlangıcı, No Man’s Sky büyümeye ve gelişmeye devam edecek.”

Blog yazısı içerisinde aynı zamanda VR güncellemesi üzerine de konuşuluyor. Bunun yanında gelen diğer güncellemelere de değinilmiş durumda. Namely, Synthesis, Bytebeat, Living Ship, Exo Mech, Crossplay ve Desolation’a.

Blog gönderisinde, “Toplulukta No Man’s Sky içeriği konusunda büyük bir istek olduğunu biliyoruz ve ekip bu yıl zor koşullarda teslim etmek için çabalarımızı harcadı.” “Sessiz kaldık, ancak her zaman ekibimizin sevdiği ve tutkuyla hissettiği oyunu geliştirmeye odaklanıyoruz ve dinliyoruz.” şeklinde yazılmış.

Gelecek olan No Man’s Sky: Origins güncellemesi de diğer güncellemeler gibi ücretsiz olarak yayınlanacak diye bekliyoruz. No Man’s Sky’a gelen güncellemelerden Hello Games bir para talebinde genel olarak bulunmuyor. Sebebini ise anlayabiliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel