Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

No Man’s Sky 2020 Yılında Güncellenmeye Devam Edecek

No Man’s Sky oyunu çıktığı dönemde çok fazla beklentileri karşılamayı başaramasa da oyun yıllandıkça beklenen oyun olmaya başladı. Gelen güncellemeler ile birlikte oyun daha fazla oyuncuyu çekmeyi başardı. Bu başarısı ile birlikte oyuna gelen güncellemeler de hız kazandı. Son 5 ay içerisinde bir çok güncelleme oyuna geldi. Aynı zamanda da geçtiğimiz aylar içerisinde oyun ücretsiz büyük bir güncelleme de almayı başardı. Bunlar ile birlikte No Man’s Sky 2020 yılında nasıl bir takvim izleyecek ne gibi güncellemeler gelecek merak edilmeye başlandı. Şimdi ise Hello Games bu sorulara cevap vermek için bir blog yazısı yayınladı.

Hello Games No Man’s Sky oyununa 2020 yılında da güncellemeler getirmeye devam edecek. Bu gelecek olan güncellemeler içerisinde büyük bir güncelleme de bulunuyor. Bu güncellemelerin gelme sebebi oyuncuların beğenisini toplamış olmasından kaynaklanıyor. Şimdi gelelim oyuna gelecek olan bazı güncellemelere.

No Man’s Sky ByteBeat Güncellemesi Geldi

Güncellemelerin ilki standart Exosuit Çantası’nın görünümünü değiştirecek. Bu yeni tasarımı satın almak ya da üretebilmek mümkün olacak. Bununla birlikte Blistering Mushroom, Watchful Protrusion ve Tentacle Spire gibi toksik bitkiler ile ilgili. Artık Quiksilver Bot’un dükkanından bunlar satın alınabilir durumda olacak.

Hello Games, önümüzdeki aylarda çok daha “heyecan uyandıracak” güncellemelerin yolda olduğunu da belirtmiş. Corona nediyle Hello Games’de evden çalışmalara başlamış durumda. Gelecek olan güncellemeler bu dönem içerisinde daha küçük ölçekli olabilir. Ama 2020 yılı içerisinde güzel güncellemeler oyuna gelecek.

Hello Games ile ilgili olarak şu detayı da sizler ile paylaşalım. Firma No Man’s Sky’a güncellemeler ile yatırım yapmaya devam ediyor. Bunun ile birlikte de ekip The Last Campfire isimli oyunlarını geliştirmeye devam ediyorlar.

Merak edenler için oynanış videosu:

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel