Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

No Man’s Sky Game Pass’te 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı

No Man’s Sky geçtiğimiz dönem içerisinde Game Pass sistemine geçiş yaptı. Bu geçiş ile birlikte de büyük bir başarı sağlamayı başardı. Game Pass sisteminde oyuncuların oynadığı oyunlardan birisi olmayı başardı. Bir aydan biraz daha uzun bir süredir oyun Game Pass sisteminde bulunuyor. Geliştirici Sean Murray’e göre oyunda büyük bir oyuncu artışı gerçekleşti. Bu başarı ise sayılarla anlatmak gerekirse eğer No Man’s Sky Game Pass’te 1 milyon oyuncuya ulaştı.

No Man’s Sky oyunu ilk çıktığı dönemde beklentilerin altında kalan bir yapım oldu. Daha sonra ise Hello Games oyuna sürekli olarak güncellemeler getirmeye devam etti. Bu süreklilik ile birlikte oyun istenilen hale getirildi. Hello Games oyundan umudunu kaybetmedi. Hello Games oyuna sürekli olarak güncellemeler getirmeye devam ediyor. En son korku temalı yeni bir hikaye güncellemesi daha oyuna eklendi. Daha fazlası da ilerleyen dönemde gelmeye devam edecek.

Hello Games geçtiğimiz ay oyunları No Man’s Sky’ı Game Pass’e getirme kararı aldı. Bu kararının ise ne kadar doğru bir karar olduğunu rakamlar ile görüyoruz. No Man’s Sky Game Pass’te 1 milyon oyuncuya ulaştı. Bu başarısını ise çok kısa bir süre içerisinde başardı. En çok oynana online tabanlı oyunlardan birisi olmayı başardı. Daha fazla güncelleme ile birlikte oyuna olan talep artmaya devam edecektir.

No Man’s Sky’dan gelen açıklama. “Geçen ay Xbox Game Pass ve Windows 10 sürümü sayesinde No Man’s Sky’a bir milyondan fazla yeni oyuncuyu ağırladık.” “Bu, çapraz oyun güncellememizle birlikte, oyun platformlarından bağımsız olarak hep birlikte oynayan en büyük oyun içi numaralarımızdan bazılarını gördüğümüz anlamına geliyordu.”

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!