Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Might and Magic, Auto Chess Oyunu Geliyor

Geçtiğimiz senenin en popüler oyun modlarından birisi battle royale, bir diğeri de auto chess oyunlarıydı. Auto Chess oyun modu ilk olarak Dota’nın mod yapımcılarından birisi tarafından ortaya çıktı. Drago Games tarafından da mobil cihazlara geldi. Daha sonra Valve Dota 2’ye resmi bir mod olarak oyunu yayınladı. Mobil cihazlarda örneklerini çokça gördüğümüz mod, League of Legends’a da eklendi. Bunların yanında bir de Might and Magic auto chess oyunu geliyor.

Might and Magic

Might and Magic oyunu efsane oyun serilerinden birisi olmayı başarmıştı. Bu efsane oyun Chess Royale adında battle royale ve auto chess mantığını bir araya getiren bir oyun geliştirdiğini açıkladı. Bu ayın sonuna doğru çıkışını gerçekleştirecek olan yapım karşımıza farklı bir tür ile çıkmaya hazırlanıyor.

Might and Magic auto chess oyununun en büyük farklılıklarından birisi oynanış süresi olacak. Daha hızlı oynanış ile karşımıza gelecek olan yapımda maçlar 10-15 dakika arasında sürecek. Bu da sürekliliği beraberinde getirecek gibi duruyor. Bildiğiniz gibi Dota Underlords ve Teamfight Tactics oyunlarında maçlar 40 dakikaya kadar uzayabiliyor. Bu durumda oyuncuların çok sevdiği bir özellik değil. Chess Royale ise daha kısa bir oyun ile ay sonunda karşımıza çıkacak.

Bunlar ile birlikte oyunun içerisinde bulunacak evren Might and Magic evreninden alınmış olan karakterlerden oluşacak. Bu sayede de oyunun içerisinde bulunan karakterler alışık olduğumuz isimler olacak.

Oyunun Çıkış Tarihi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyun çıkışını ay sonunda gerçekleştirecek. PC üzerinden oyunu Uplay üzerinden erişim hakkınız olacak. Resmi olarak 30 ocak tarihinde çıkışını yapacak olan oyun aynı zamanda İOS ve Android için de yayınlacak. Bakalım çok sevilen battle royale ve auto chess türünün birleşiminden nasıl bir oyun ortaya çıkacak.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!