Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Teamfight Tactics Mobil Versiyonu Geliyor

Bildiğiniz gibi 2019 senesini kavurmayı başaran oyun modlarından birisi Auto Chess’di. İlk olarak Drago Games tarafından başlatılan akım daha sonra Dota 2’nin ana modu olarak çıkışını gerçekleştirdi. Riot tarafından da hamle geldi ve Teamfight Tactics (Taktik Savaşları) adında Auto Chess oyunu çıkarıldı. Dota Underlords’dan daha fazla sevilen oyunun en büyük eksiği mobil platform desteğiydi. Yatırımlar yapılmaya başlandı ve adımlarda atıldı. Teamfight Tactics mobil cihazlar için de geliyor.

Teamfight Tactics Mobil

PC versiyonunda oyun büyük değişiklikler geçirmeyi başardı. Artık ilk halinden daha farklı bir seviyeye gelmeyi başardı. PC tarafında da iyi bir oyuncu kitlesine sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Şimdi bir de Riot Games tarafından mobil cihazlar için atılımlar gelmeye başladı. Legends of Runeterra bildiğiniz gibi bu ay açık beta sürecine geçiş yapacak oyunlardan birisi. Mobil cihazlar için de çıkışını gerçekleştirecek.

Teamfight Tactics’de bu kervana katılmaya hazırlanıyor. Riot çapraz platform destekleyecek şekilde TFT’yi mobil cihazlar için çıkarmaya hazırlanıyor. Bu sayede hem oynayan oyuncular her yerde oyunu oynayabilecek, hemde yeni oyunculara ulaşım daha hızlı olacak.

Teamfight Tactics Ne Zaman Mobile Geliyor

Şimdi gelelim asıl sorumuza. Oyunun ne zaman mobil platformlar için çıkış yapacağına. Bildiğiniz gibi oyun PC’de oynanabilir durumda. Mobil cihazlar için de oyun çıkışını Mart ayı içerisinde gerçekleştirecek. Buna ek olarak mobil versiyonun çıkışı ile birlikte Taktik Savaşları’nın üçüncü set kahramanları da tanıtılmış olacak. Yeni kahramanlar yeni maceralar mart ayında geliyor.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel