Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Warzone Solo Modu Geldi

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta içerisinde Call of Duty Modern Warfare oyununa ek olarak bir battle royale oyunu geldi. Bu modun Modern Warfare oyununa özel olarak çıkması bekleniyordu. Ama Activision tüm oyuncuları şaşırttı ve modu ücretsiz olarak tüm oyuncuların beğenisine sundu. Bu sunum ile de birlikte büyük bir ilgi toplamayı başardı. Kısa süre içerisinde milyonlarca indirilme almayı başaran yapım. Apex Legends’ın kırdığı rekorları kırma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Kısa sürede bu denli başarı sağlaması ile de birlikte Call of Duty Warzone solo modu oyuna sonunda eklendi.

Call of Duty Warzone Solo Modu

Oyunu diğer battle royale oyunlarından ayıran bir sürü özelli bulunuyor. Bunun başında oyun 150 kişiye kadar destekliyor. Bu desteği ile birlikte en çok oyuncuya ev sahipliği yapan battle royale oyunu olmayı başardı aslında. Bunun ile birlikte haritasında bulunan bir sürü yenilikler var. Geniş bir haritası bulunan yapım aynı zamanda kendisine has mekanikleri ile çıkışını gerçekleştirdi. Oyun içerisinde bulunan para ile silah alma gibi bir sürü yenilik oyunun içerisinde çıkışı ile birlikte bulunuyor. Battle royale oyunlarında daha önce görmediğimiz özellikleri karşımıza çıkardılar.

Gelelim oyun çıktıktan sonra oyuna eklenen özelliklerin neler olduğunu. Oyuna uzun süredir beklenen Solo modu sonunda geldi. Bu solo modu bu kadar sevinilecek bir durum mu diye düşünebilirsiniz. Ama bildiğiniz gibi herkes oyunları toplu bir şekilde oynayamıyor ve arkadaşlarınız her an sizin ile oyuna girmek için müsait olamıyor. O yüzden de oyunun size atadığı diğer oyuncular ile oynamak zorunda kalıyorsunuz. Bu durum karşımıza çıkınca da yanımızdaki oyuncular bazen bizleri çileden çıkarabiliyor. O noktada da solo modu oyuncuların imdadına yetişiyor.

Call of Duty Warzone ilk çıktığı dönemde sadece team modu ile oyunu girebiliyordunuz. İsterseniz tek başınıza da oyuna girme imkanınız bulunuyor ama oyunda hayatta kalma imkanınız bulunmuyordu. O yüzden de siz tek karşı taraf 3 kişi olunca ne kadar hayatta kalabilirseniz artık. Artık oyuna yeni eklenen solo modu ile birlikte tek başınıza da oyunu oynayabilirsiniz.

Bunlar haricinde de bildiğiniz gibi Corona virüs ülkemize de gelmiş durumda. Bu yüzden de mecbur olmadıkça evden çıkılmaması gerekiyor. Sizlerde bu süreç içerisinde bu tarz ücretsiz oyunları oynayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!