Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Legends of Runeterra Çıkış Tarihi Açıklandı

Riot Games 10. yılına özel olarak tanıtımını yaptığı oyunları çıkarmaya devam ediyor. Bir çok farklı türde oyunlar ile karşımıza gelecek olan firma kart oyunları Legends of Runeterra’nın çıkıl tarihini açıkladı. 30 Nisan tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek olan yapım bir çok özellik ve yeni kart ile çıkışını gerçekleştirecek. Legends of Runeterra çıkış tarihi ile birlikte gelecek olan yenilikler açıklandı. Oyuna 120 kadar yeni kartın eklenmesi bekleniyor. Bu eklenecek olan kartlar ile birlikte toplam kart sayısı 400’e yükselecek.

Yayınlanan fragman ile birlikte oyunun çıkış tarihi de açıklanmış durumda. Legends of Runeterra çıkış tarihi 30 Nisan olarak belirlenmiş durumda. Oyunun resmi çıkış tarihi bu sayede açıklanmış oldu. Mobil ve PC için oyun çıkışını gerçekleştirecek.

League of Legends evreninde geçen bir oyun olarak çıkışını yapım gerçekleştirecek. Bir kart oyunu olarak çıkışını yapacak olan oyun beta sürecinde oyuncular tarafından sevilen bir yapım olmayı başardı. Bu başarısını da uzun bir süre koruyacak gibi duruyor. Oyuncular tarafından Legends of Runeterra sevilen bir kart oyunu olmayı başardı. Ücretsiz olarak çıkması da önemli bir özellik olacaktır.

Açık Beta Oynayanlar

Bildiğiniz üzere açık betada yaptığınız ilerlemeler de resmi çıkışın ardından korunacak. Yani aldığınız kartlar, kurduğunuz desteler, açtığınız veya satın aldığınız kozmetikler sizlerle birlikte geliyor. Buna ek olarak eğer 7 Mayıs’tan önce oyuna giriş yapanları, Moonstruck Poro Guardian kozmetiği bekliyor olacak.

Riot’un League of Legends Planları

Riot LoL evrenini bu oyunlar ile genişletmeye devam ediyor. Daha önce ise Riot TFT’nin mobil versiyonunu çıkarmıştı. İlerleyen dönemlerde LoL’ün mobil versiyonunu da geliştirmeye devam ediyor. Riot hem platformları geliştirmeye devam ediyor hemde oyun evrenini genişletmeye devam ediyor.

Legends of Runeterra oyunu tamamen Türkçe olarak çıkışını gerçekleştirecek. Sizler Runeterra oyunu ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz. Bizler ile düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel