Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fortnite’ta M.E.K.A. Kaldırılacak Mı?

Oyuna eklenmesi ile birlikte büyük bir tepki toplamayı başaran M.E.K.A. konusuna Fortnite cephesinden son nokta konuldu. Oyuna eklenen yeni bir mod ile birlikte artık M.E.K.A. karakterini kullanmakta etkin hale geldi. Bu özellik 10 sezon ile birlikte oyuna eklendi. Eklenen yenilik ise oyuncular tarafından çok fazla beğenilmedi. Beğenmeme durumu  #RemoveTheTech etiketi altında eleştirilmeye bile başlandı.

Daha sonra ise oyuncular bu özelliğin tamamen oyundan kaldırılmasını istediler. Fortnite cephesinden ise bu tartışmaya son nokta konuldu. Oyuna eklenen yeni zırhın oyuna daha fazla eğlence kattığına kanaat getirdiler. Aynı zamanda oyuna eklenen bu zırhın oyuncular arasında bir denge oluşturduğunu da savundular.

Oyuncular eklenen zırhın oyunda rekabeti öldürdüğünü savundular. Aynı zamanda oyunda zırhın çok güçlü olduğunu da söylüyorlar. Bunun ile birlikte zırhın gücünün azaltılmasını değil oyundan direkt olarak kaldırılması gerektiğini ilettiler. Fortnite tarafından ise tam tersi bir cevap geldi.

Zırh Nasıl Çalışıyor

M.E.K.A.’nın çalışma sistemi 2 oyuncu zırhın içerisine giriyor. Bir oyuncu zırhı hareket ettirirken diğer oyuncu ise atışları yapıyor. 2 farklı oyuncu tek bir zırh içerisinde oynuyorlar. Zırhın ekstra özellikleri sayesinde ise oyuncuların gözünde yenilmez bir konuma geliyorsunuz.

Ama Fortnite ekibi tam tersi bir istatistik ortaya atmış durumda.

Fortnite MEKA İstatistikleri
Fortnite MEKA İstatistikleri ile oyuncualrın durumu

Bu istatistikler ile beraber oyuna zırhın eklenmesi oyun içi bir denge sağlaması getirmiş. Oyuncular arasında bir dengeleme olduğu yönünde istatistik ortaya çıkmış. Yayınlanan istatistikler ile beraber oyun içinde düşük seviyede bulunan oyuncular daha iyi bir hale gelirken iyi sevide oyunu oynayan oyuncular arasında ise bir değişiklik bulunmuyor. Bu sayede oyunun daha dengeli olduğunu savunuldu.

 • M.E.K.A. Zırhı denemek isteyenler bağlantıya tıklayıp oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Peki siz eklenen bu yeni zırh ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Sizce Fortnite cephesi mi haklı yoksa oyuncular mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel