Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Auto Chess Yaratıcıları Yeni MOBA Oyunu Geliştiriyor

Auto Chess’i hayatımıza sokan ve yeni bir oyun türü haline getiren Drodo MOBA oyun için kolları sıvadı. DOTA 2’den çıkmış bir mod olarak Drodo Auto Chess’i ortaya çıkardı. Kısa süre içerisinde en çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı. Bu popülerlik sayesinde de büyük firmaların dikkatini çekti. MOBA’nın lideri konumunda olan Valve ve Riot Auto Chess oyununu kendilerine göre uyarlardılar. League of Legends TFT adında, DOTA 2’de Dota Underlords adı ile oyunlarını çıkardılar. Auto Chess yaratıcıları yeni bir MOBA oyunu ile sektöre giriş yapacak.

Auto Chess ile büyük başarı yakalamayı başardılar. Kendilerine ait bir kitle oluşturmayı da başaran firma işlerini büyütmeyi düşünüyor. Auto Chess türünün yaratıcıları yeni MOBA oyunu geliştirecekler.

Twitter hesabı üzerinden yayınladıkları gelişim videosu ile MOBA oyunlarının duyurusunu yaptılar. Auto Chess MOBA adı ile oyun çıkışını yapacak.

MOBA türü son dönemler oyun üretilen bir tarz değil. MOBA son dönemlerde düşüş yaşayan bir tarz. DOTA 2 ve League of Legends türün liderleri durumunda yeni bir oyun ile bakalım liderlikte değişim olacak mı göreceğiz.

Türe değişim getirebilir. Çünkü MOBA Word of Warcraft III’ten çıkmış bir tür. DOTA’da bu türün ilk oyunlarından birisiydi. Bakalım DOTA’dan çıkan Auto Chess türe farklı bir yaklaşım getirecek mi?

Auto Chess MOBA Türe Ne Gibi Yenilikler Getirecek?

Yine ücretsiz olarak yayınlanması beklenen oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Oyunda mikro ödemeler bulunacak. Yine skinler ile gelir elde edinilmeye çalışılacaktır. Bunlar diğer MOBA oyunlarda da var. Bu oyunu diğer oyunlardan ayıran özellik ise tüm şampiyonların ücretsiz olarak oyunculara verilecek olması. Oyunda şampiyon satışları olmayacak. Tüm oyunculara yeni çıkan oyunlarda dahil ücretsiz olarak verilecek.

Yine diğer MOBA oyunların tarzları oyunda olacak. Ekstra olarak oyunda çevre ile etkileşimde bulunacak. Twitter üzerinden yayınlanan videoyu aşağıdan görebilirsiniz.

Auto Chess oyununu bilmeyenler için hem mobilde hem de PC’de oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyun hakkında gelecek olan tüm yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!