Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kasım Ayı Oyun Haberleri 2 – Youtube

Yeni Youtube videomuz da yayınlandı. Yayınlanan 2. videomuz ile birlikte sizin için, bu haftanın önemli oyun haberlerini yorumladık. Bu hafta gelişen oyun haberlerine hep birlikte bir göz atalım. Kasım Ayı Youtube Haberleri 2 ile sizlere Kasım ayının 2. haftasında gelişen oyun haberlerini de tek bir video altında topladık. Sizlerde videomuzu izleyerek bu hafta oyun dünyasının önemli haberlerine bir göz atabilirsiniz.

Kasım Ayı Oyun Haberleri Part 2

Kasım Ayı Oyun Haberleri 2 videosunun içerisinde hangi konular var;

Bu hafta üzerinde durduğumuz konulara ilk olarak GTA V ile başlıyoruz. Bildiğiniz gibi 2013 yılında piyasaya sürülen yapım popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Aynı zamanda da bu popülerlik ile birlikte satış rakamları da artıyor. Son 6 ay içerisinde 5 milyondan fazla satmayı başardı. İlk üzerinde durduğumuz konu bu oldu.

Daha sonra ise bir diğer haberimiz Bioshock 3 ile ilgili oldu. Bioshock 3 oyunu çıkışını gerçekleştirecek mi? Take-Two tarafından gelen açıklamalar ne yönde. Bir serinin daha devam oyunu gelecek ama bu oyun hangisi olacak. GTA 6, Mafia 4 yada Bioshock 3 hangi yapımın devam oyunu yakın zaman içerisinde gelecek. Bu soru üzerinde gelen duyumları sizler ile paylaştık.

3. haberimiz ise;

Son dönemlerde tekrardan popüler olmayı başaran Minecraft ile ilgili oldu. Minecraft’ın güncel oyuncu sayısı kaça ulaştı? Dünyayı kasıp kavurmayı başaran yapım Çin pazarına girdikten sonra neler oldu? Aylık aktif oyuncu sayısı kaç milyon?

4. haberimiz ise;

Google Stadia hakkında. Stadia’ya gelecek olan oyunlar açıklandı. Gelecek olan oyunların isimleri neler? Aynı zamanda Stadia istenilen çıkışı gerçekleştirebilecek mi? Bir süre sonra unutulmaya yüz tutan bir konsol olarak mı kalacak? Google Stadia hakkında konuştuk. Çıkacak olan oyunları değerlendirdik.

5. ve son haberimiz ise;

Oyun içi satın alımlar mikro ödemeler ile ilgili oldu. Mikro ödemelerde bir düşüş gözüküyor. Peki bu düşüşün sebebi oyuncuların bilinçlenmesi mi yoksa farklı sebepler mi? Fortnite ve diğer verilere bakarak sizlere mikro ödemelerde ki son durumu değerlendirdik.

Merak edenler ve izlemeyenler için -Kasım Ayı Oyun Haberleri 1 –

Her hafta yeni oyun haber videoları ile karşınızda olacağız. Bizleri Youtube üzerinden takip ederek daha erken videolardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda bizleri sosyal medya hesaplarımız Twitter ve Facebook üzerinden de takip ederek en yeni oyun haberlerine daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel