Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

James Gunn Yeni The Suicide Squad Filminde Joker’i Kullanmayı Düşünmüyor

James Gunn’ın Suicide Squad filmlerinin kendine has bir tarzı bulunuyor. Gunn çok dikkate alınmayan ve arka tarafta kalmış kötüleri bir araya getiriyor. Bu sayede çok farklı hikayeler karşımıza çıkıyor. Çıkarılan filmlerde DC evreninin eğlenceli yanını ortaya çıkarıyor. Bunu yaparken ise yan karakterleri çok iyi kullandığını söylememiz gerekiyor. Dediğimiz gibi Gunn düşük süper kötüler ile bir film kuruyor. Bu filmin içerisinde süper kötü Joker’i ise kullanmak istemiyor.

Gunn: “Ortada ilgilendiğim çok fazla diğer karakter var. Joker bunlardan birisi değil. Joker’i daha önce çok sayıda insan çok farklı şekillerde ele aldı. Benim yapmak istediğim daha önce tam olarak kendini gösterememiş karakterleri ön plana çıkartmak ve bağ kurabildiğim karakterlere yoğunlaşmak.” diyor.

Joker’i bir daha Suicide Squad içerisinde görmeyeceğiz. İlk denemesi de beklenen etkiyi yaratmamıştı. Bunun yerine Peacemaker tarzı yeni karakterler daha iyi olacaktır. DC evreni bu sayede gelişmeye devam ediyor. Peacemaker’ın dizisi için çalışmalar başladı.

James Gunn Marvel’a Guardians of the Galaxy 3 ile veda edecek. DC tarafında ise bir filmle daha en azından karşımızda olacak. Bakalım yeni DC filmi hangi tarzda ve nasıl olacak. Suicide Squad’ın devamı mı yoksa yeni bir film mi olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel