Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragmanı Yayınlandı

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen yeni oyunun ilk fragmanı yayınlandı. PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için çıkacak olan oyun 2022 yılında karşımızdao olacak. Suicide Squad: Kill the Justice League ilk fragmanı ile DC FanDome sırasında gösterildi. Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot ve Kingshark’ı içeren bir fragman yayınlandı. Aynı zamanda fragmanın sonuna doğru Superman’da görülüyor. Ama bildiğimiz Superman karşımızda değil.

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragmanı

Suicide Squad: Kill the Justice League’in konusu, Suicide Squad çizgi romanlarının konusunu yakından takip ediyor. DC Universe’nin kötü şöhretli kötü adamları, hükümet tarafından Task Force X’i oluşturmak ve tam bir af karşılığında gizli görevleri yerine getirmek için sözleşme yapıyorlar.

Bu durumda, kötüler, muhtemelen nedeni olan Justice League’yi öldürmekten ekstra bir fayda elde edecekler. Artı, önerildiği gibi Brainiac, Justice League’nin birdenbire kötü olmasının bir nedeni olarak olaya dahil oluyor.

Rocksteady tarafından DC FanDome’da oyun hakkında açıklamalar geldi. Oyun açık dünya bir yapıya sahip olacak ve Metropolis’te geçecek. “Metropolis’in dinamik açık dünyasını özgürce keşfetmek için gelişmiş geçiş yeteneklerine sahip kendi benzersiz hareket setlerine, özelleştirilecek çeşitli silahlara ve ustalaşacak becerilere sahiptir.” dedi.

Suicide Squad ayrıca 1 ila 4 oyunculu bir deneyim olacak. Rocksteady, diğer üç karakterin rolünü botlarla doldurarak tamamen tek oyunculu olarak oynanabileceğini söylüyor. Ya da tam dört oyunculu bir takım olarak üç arkadaşınızla oynayın.

2022 yılında oyun karşımızda olacak. Yeni nesil bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek.

DC FanDome Etkinliğinde Gösterilenler:

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!