Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Black Friday İndirimleri Döneminde Xbox Series S En Çok Satan Konsol Oldu

Business Insider haberine göre Black Friday döneminin en çok satan konsolu Xbox Series S oldu. Adobe Digital Economy Index’in yapmış olduğu araştırmalar ışığında Black Friday’in konsol şampiyonu olmayı başardı.

Peki Neden Xbox Series S?

Bildiğiniz gibi yeni nesil konsollar duyurulduğunda PlayStation 5 ve Xbox Series X ön plandaydı. Xbox Series S ise X’in yan ürünü olarak duyuruldu diyebiliriz. Peki Black Friday indirimlerinde Xbox Series S’e bu kadar ilgi neden oldu. İlk sebep konsolun fiyatında yatıyor. Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5’e göre son derece uygun bir fiyata sahip. Birde Black Friday indrimleri ile bu fiyat daha makul bir hale geldi. Bunun yanında Xbox Game Pass sistemi Xbox konsollarını daha cazip hale getiyor. Kafadan Xbox tarafından çıkarılan tüm oyunlar erişim hakkınız bulunuyor bu durumda konsolu yine cazip hale getiriyor. Sadece dijital olarak kullanılması da satın alımlara bir etmen olarak değerlendirilebilir.

Black Friday’in konsol satış şampiyonu Xbox Series S olmayı başardı. Maalesef bu durum ülkemiz için geçerli değil. Çünkü yakın bir zaman içerisinde Xbox konsollarına zam geldi. Xbox Series X ve S artan kur ile birlikte zamlandı.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel