Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Iron Man VR Oyunu Geliyor

2019 yılının ilk ayılarında Sony tarafından Iron Man VR oyunu geliştiriliyordu. Şimdi ise oyunun hikaye fragmanı ve çıkış tarihi açıklandı. VR teknolojisi ile birlikte Iron Man olacağız. Bakalım nasıl bir deneyim bizler ile birlikte olacak. Gelecek olan oyun ile birlikte dünyada Iron Man olarak uçacak ve düşmanlar ile savaşacağız.

Camouflaj tarafından geliştirilen oyun üç senedir geliştiriliyor. Uzun süre geliştirilmeye devam eden oyun 2020 yılında bizler ile buluşacak. Tam anlamıyla Tony Stark olacağımız oyunda onun özelliklerini tam olarak kullanabileceğiz. Oyunu merak edenler için yayınlanan fragman ise şu şekilde. Fragmanda aynı zamanda hikaye modu ile ilgili olarak detaylar da bulunuyor.

Iron Man VR oyunu 28 Şubat 2020 tarihinde çıkışını yapacak. Dediğimiz gibi oyun 3 senedir geliştiriliyor. VR oyunları süreli olarak gelişiyor. Iron Man’de bu tarz için ideal bir kahraman olmuş. Hikaye modu ile birlikte tam anlamıyla hem Tony Stark hem de Iron Man olacağız. Bu oyun ile birlikte daha fazla süper kahraman VR oyunu görmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor. Henüz teknoloji gelişim aşamasında.

Hikaye

Hikayede dediğimiz gibi tam anlamıyla Iron Man olacağız. Baş düşmanımız ise Ghost olacak. İlk olarak 219. sayıda gözüken Ghost, bize karşı hem ideolojik hem de kişisel olarak bir düşmanlık besliyor. Ona karşı mücadelemizi gerçekleştirip onu alt etmeye çalışacağız. Fragmanda da Ghost’u görüyoruz.

Oyun şuan için PlayStation üzerinden ön siparişe açılmış durumda. Standart versiyonu 249 TL, Dijital Deluxe sürümü ise 309 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel