Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Death Stranding Türkçe Altyazı İle Gelecek

Geçtiğimiz günlerde dönemin en çok beklenen oyunlarından birisi olan Death Stranding’in çıkış tarihi ve oyun içi detayları ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. Hideo Kojima tarafından geliştirilen oyunun yayınlanan yeni fragmanı ile birlikte yine çok fazla hikaye detayı paylaşılmadı. Daha doğrusu hikaye detayları anlaşılmadı demek daha doğru olur. 8 Kasım 2019 tarihinde yayınlanacak olan oyun Death Stranding Türkçe altyazı seçeneği ile gelecek.

Sony Türkiye üzerine yatırım yapmaya devam ediyor. Bu yatırımlarının da sonucunu alıyor gibi gözüküyor. PlayStation 4 özel oyunlarında Türkçe alt yazı seçeneğini sürekli olarak eklemeyi ihmal etmemeye başladı (Darısı diğerlerinin başına diyelim). İlk önce daha önce paylaşılan videoyu bir de Türkçe alt yazılı olarak izleyelim. Daha sonra detaylarına girelim.

Death Stranding Türkçe Fragman

Oyun Hideo Kojima tarafından geliştirildiğini söylemiştik. Kojima geliştirdiği oyunlarda çok anlaşılmayan fragmanlar kullanmayı seviyor. Bu durum sonucu çeşitli teoriler ortaya atılıyor. Sony’nin yaptığı canlı yayın etkinliği ile oyun hakkında da bir video izledik. 8 dakikalık videoda hikayeye, oynanışa ve craft sistemine dair bazı bilgiler paylaşıldı. Asıl merak edilen konu ise hikaye tarafı olacak.

Karmaşık bir hikaye dizaynı olacak olan yapım bakalım oyunculardan tam not alacak mı? Çünkü Kojima ürettiği oyunu uzun süreli bir yapım olarak görüyor. Farklı bir bakış açısı sunacak olan yapımın tam bütününü ancak oyun çıkınca öğreneceğiz.

Bir de ekstra bir söylentiyi daha sizler ile paylaşmak istiyorum. Oyun PlayStation özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda oyunun PC’ye geleceği de söylentiler arasında. Bakalım çıkış platformlarında nasıl bir işleyiş olacak.

Death Stranding Türkçe alt yazı seçeneği satışa sunulacak. Aynı zamada oyun ön siparişe açılmış durumda. Tam sürümü ise 8 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!