Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Mobile Kontrolcü Desteği Kaldırıldı

Call of Duty: Mobile çıkışı ile birlikte ilk sıraya oturmayı başardı. App Store ve Google Play Store’da yayınlanan oyun kısa bir süre içerisinde 35 milyonu aşkın indirilmeye ulaştı. Kısa sürede bu denli başarı sağlamasının yanında oyunun ilk eleştirileri de geldi. Oyun ilk olarak sistemsel bazı sıkıntıları ile eleştirildi. İlk çıkışında oyuna girişte bazı problemler yaşanıyordu. Tam olarak tüm telefon versiyonları için stabil çıkış yapamadı. Daha sonra gelen güncellemeler ile bu sorun yavaş yavaş düzeltiliyor.

Şimdi ise oyunda bulunan ikinci eleştiri kontrolcü desteğinin kaldırılması. İlk beta sürecinde bulunan kontrolcü desteği oyunun çıkışı ile birlikte kaldırıldı. Tam olarak neden böyle bir hamle geldiği ise bilinmiyor.

Oyunun kendi kontrolleri son derece iyi şekilde çalışıyor. Ama kontrolcü desteğinin neden kaldırıldığı açıklanmadı. Activision ve Tencent tarafından ise henüz bir açıklama gelmedi. Oyundan büyük ihtimalle sistemsel sıkıntılardan dolayı kaldırıldı. Ama net açıklama Tencent tarafından gelmedi. Oyuna tekrar eklenecek mi bu sorumuza da henüz bir cevap gelmedi. Oyunda şuan için kontrolcü desteği bulunmuyor. Ama kısa bir süre içerisinde bu desteğinde gelmesi bekleniyor. Oyuncular tarafından bu talep bekleniyor.

Call of Duty: Mobile Tencent Emülatörü

Call of Duty: Mobile bazı telefonlarda çalışmaya biliyor. Özellikle de oyun açılış ekranında takılıyor. Şuan için bu konu tam olarak çözülmedi. Ama oyunu oynamak isteyenler için Tencent’in emülatörünü kullanabilirsiniz. Bu sayede oyunu PC’lerinizden deneyimleyebilirsiniz. En azından mobil tarafından sorunlar tam olarak çözülene kadar.

Sistemi tam olarak nasıl kullanacağını bilmeyenler için de linke tıklayarak sistemi öğrenebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel