Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Hellpoint Oyunundan Yeni Fragman Geldi

Karşımıza yeni bir Souls-Like tarzında yeni bir yapım geliyor. Son dönemlerde Souls-Like türünde yapımlar artmaya devam ediyor. Ama bu sefer karşımıza gelecek olan yapım bilim kurgu temalı bir Souls-Like olacak. Bu nasıl olacak derseniz eğer The Surge oyununu örnek olarak gösterebiliriz. Hellpoint oyunu da bu tarzda karşımıza çıkacak. Bilim kurgu ögeleri üst safhada olacak. Ama robotların olduğu bir evren karşımızda olmayacak. Hellpoint içerisinde korku ögeleri de barındıran bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Hellpoint yeni fragman bu türü tam olarak anlatıyor aslında. Sizde bir göz atarsanız nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Hellpoint Yeni Fragman

Oyun dediğimiz gibi bilim kurgu ögelerinin içerisinde bulunduğu bir Souls-Like yapımı olarak karşımıza çıkacak. Oyunun içerisinde canavarlardan, kozmik tanrılara kadar bir çok yaratık bulunuyor. Aynı zamanda korku ögelerinin de içerisinde bulunduğu bir yapım olacak. Kısa bir hikaye olarak ise terkedilmiş bir uzay istasyonunda Irid Novo’da geçiyor. Bu istasyon boyutlar ötesinden gelen varlıklar tarafından istila edilmiş durumda. Burada asıl önemli olan nota Irid Novo’nın bir kara delik içerisinde bulunması. Kara delik içerisinde bulunduğu içinde karşımızda dinamik olaylar olacak. Bu da bir anda karşımızda bir boss bulabiliriz demek oluyor.

Hellpoint Steam Sayfası Tanıtım

Bir zamanlar insanlığın başarısının görkemli bir zirvesi olan Irid Novo istasyonu şimdi harap olmuş, şeytani boyutlar arası varlıklar tarafından tamamen istila edilmiş ve kötü niyetli Kozmik Tanrıların iradesine hizmet ediyor.

Kaynaşma olarak da bilinen garip olaya yol açan kötü olaylar silsilesini anlamaya çalışmak adına Irid Novo’yu araştırmak için hazırlanmış ve gönderilmiş şifreli Yazar’ın bir yaratır mısın?

Hellpoint oyunu 16 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC için oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel