Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Soulslike Türünde Olan Hellpoint Ertelendi

Cradle Games tarafından geliştirilen ve Soulslike türünde bir yapım olarak 16 Nisan tarihinde oyun çıkışını yapacaktı. Ama dünyayı etkilemeye devam eden Corona virüsü nedeniyle oyunun çıkış tarihi ertelendi. Oyunun ertelenmesi ile birlikte net bir çıkış tarihi açıklanmadı. Yaz aylarına doğru oyunun çıkış yapması bekleniyor. Net bir tarih verilmemesinin sebebi ise bu sürecin daha ne kadar devam edileceğinin bilinmiyor olmasından kaynaklanıyor. Hellpoint ertelendi bu erteleme süreci içerisinde oyunu daha iyi bir hale getirmek için çalışmalara başlanmış durumda.

Cradle Games kreatif direktörü Matt Boudreau, “dünyanın karşılaştığı bu beklenmedik olaylar karşısında oyunumuzun çıkışını ertelemek zorunda kaldık. Bu ek süreyi sadece oyunu cilalamak için değil, topladığımız geri bildirimlere uygun olarak Hellpoint’i daha da iyi bir oyun deneyimi haline getirmek için de kullanacağız.” şeklinde konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Hellpoint Nasıl Bir Oyun?

Hellpoint terk edilmiş bir uzay istasyonunda (Irid Novo) geçiyor ve bu istasyon boyutlar ötesinden gelen varlıklar tarafından istila edilmiş durumda. Hikayenin ilginç bir tarafı daha var, Irıd Novo bir kara deliğin yörüngesinde ve bu yüzden de oyun boyunca dinamik olaylarla da karşılaşağız. Buna “Quantic System” adı verilen bir sistem deniyor. Bu durum her öldüğümüzde oyun dünyasında ufak değişiklikler oluyor. Ayrıca istasyonun kara deliğin etrafındaki 21 saatlik dönüşü sırasında yeni olayların çıkmasına neden oluyor.

Soulslike türünde çıkacak olan yeni bir yapım Hellpoint ertelendi. Bunun ile birlikte oyunun çıkışı ilerleyen aylara ertelenmiş durumda. Bakalım bizleri nasıl bir yapım bekliyor olacak. Geri dönüş bildirimlerine göre hareket edecek olan firma bakalım oyunun geliştirme sürecini arttıracak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!