Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fallout 76 Steam İçin Geliyor, Wastelanders Güncellemesi İle Birlikte

Fallout 76 çıkışı ile birlikte büyük problemler yaşamıştı. Bu problemleri de Bethesda tarafı gidermek ve oyunu oynayanlara daha keyifli ve istenilen oyunu sunmak için uğraşıyorlar. Bu yüzden de oyuna Wastelanders adında ücretsiz ve büyü çaplı bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile birlikte oyuna büyük çaplı bir de yatırım yapılmış olacak. Güncellemenin ne zaman geleceği bilinmiyordu ama sonunda açıklandı. Gelen açıklama ile birlikte ücretsiz güncellemeye 7 Nisan 2020’de kavuşacağız. Aynı zamanda bu güncelleme ile birlikte Fallout 76 Steam için de geleceği açıklandı.

Fallout 76 hali hazırda PC, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları bulunan bir yapım. Ama PC tarafında oyunu oynamak için Bethesda’nın Launcher’ı üzerinden indirmeniz gerekiyor. Yeni bir hamle yaparak Bethesda Fallout 76 oyununu Steam için de yayınlamayı düşünüyor. Bu sayede oyunu daha fazla oyuncu ile buluşturma imkanı bulunacak. Steam son dönemlerde ne kadar yüksek bir potansiyele sahip olduğunu tekrardan kanıtlamayı başardı. Hala dijital oyun satışlarında en üst sırada olduğunu kanıtlamayı başardı.

Gelecek olan bu büyük güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir soluk gelecek. İlk olarak oyuna gelecek olan NPC’ler büyük bir öneme sahip olacak. Bu sayede oyunda uzun süredir beklenen gelişme gelecek. Bunlar ile birlikte yeni görev sistemleri ve daha fazlası da oyuna eklenecek.

Steam’da oyunu alacaklar için de Fallout 76’ya bu zamana kadar gelen tüm güncellemeler Steam versiyonunda da bulunacak. Şimdi de Wastelanders güncellemesi ile birlikte oyuna gelecek olan yeniliklere bir göz atalım.

Wastelanders Güncellemesi

Yeni Ana Görev ve Yenilenmiş Orijinal Ana Görev : Batı Virgina’nın sırlarını yepyeni ana hikâyeyi ve Vault 76’dan ayrıldığınız anda başlayan yenilenmiş orijinal ana görevle birlikte açığa çıkarın. Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza… Hem yeni hem de kıdemli oyuncular yeni görevlere çıkacak, yeni mekânlar keşfedecek ve uzun süredir beklenen yeni yüzlerle birlikte (ya da onlara karşı) savaşacaklar.

İnsan NPC’ler :Dünyalarını baştan kurmayı amaçlayan yeni komşularınızla arkadaş olun ya da onlara ihanet edin ve Appalachia’yı orada yaşayanların gözünden deneyimleyin.

Yeni Yaratıklar ve Teçhizatlar: Bölgeye giren, yeni mutasyona uğramış yaratıkları alt edin ve en üst seviye silahları ve zırhları kazanın.

Seçimler ve İtibar: Klasik diyalog ağaçları ile karşılaştığınız kişilerin kaderlerini değiştirin. Yepyeni itibar sistemiyle kararlarınız her bir loncayla olan ilişkinizi etkileyecek.

Oyun ilk başta çıkmasını beklenen şekle doğru ilerliyor. Bakalım gelecek olan bu güncelleme ve Steam versiyonu ile birlikte nasıl bir geri dönüş alacak merakla bekliyoruz. Steam inceleme puanları da merak ettiğimiz bir diğer önemli detay olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel