Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Hearthstone’un Rise of Shadows Genişleme Paketi Geldi

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü ücretsiz dijital kart oyunu Hearthstone’un Rise of Shadows yeni paketi dün akşam itibariyle yayınlandı ve 135 yeni kart kendilerine özgü kötücül mekanikler ve keyword’larla birlikte oyundaki yerlerini aldı.

Hearthstone’un Rise of Shadows Genişleme Paketi Hikayesi

Baş Kötü Rafaam’ın liderliğinde bir araya gelen belalılar çetesi kendilerine The League of E.V.I.L adını veriyorlar. Şimdiye kadar onlara kök söktüren Azeroth’un gözü pek kahramanlarından intikam almaya can atıyorlar. Hedeflerine ulaşmak için her türlü Entrikaya (Schemes) bu kartlar elde tutuldukları tur kadar güç kazanır. Başvurup ne kadar Yardakçıları (Lackeys) güçlü Battlecry’ları olan 1/1’lik minionlar varsa sahaya sürmeye hazırlar.

Bu belalı tayfanın bilmediği bir şey var ki o da sinsi planlarını düşündükleri kadar kolay gerçekleştiremeyecekleri. Defenders of Dalaran adlı gizemli grup, şehirlerini ne pahasına olursa olsun korumaya kararlılar. Twinspells adı verilen özel büyüleri ilk kez kullanıldıklarında bir kopyasını oyuncunun eline geri veriyor ve karşı tarafa hiç beklenmedik zararlar verebiliyorlar.

Başkandan Yeni Paket Açıklamaları

Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, “Rise of Shadows‘un yayınlanmasıyla Hearthstone’da şimdiye kadar anlatmadığımız büyüklükte bir hikayenin startını veriyoruz. Bu genişleme paketi oyuna sadece yepyeni kartlar getirmekle kalmıyor aynı zamanda yeni bir Hearthstone yılı olan Ejderha yılının başlangıcına da işaret ediyor. 2019’da oyunculara hazırladığımız bir çok sürprizimiz var” dedi.

Entrikalardan hoşlanan oyuncular Mayıs ayında yayınlanması planlanan bir sonraki Hearthstone tek oyunculu moduna şimdiden geri saymaya başlayabilirler. Bu devasa tekli macera, Hearthstone’un şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı hikaye olacak. İlki ücretsiz toplam beş efsane bölümden oluşacak. Oyuncular tamamladıkları her tekli macera bölümünden 3 adet Rise of Shadows kart paketi kazanacaklar. 5 hikayeyi de başarıyla tamamlayacak oyuncuları ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Tüm bunların yanı sıra kısa bir süreliğine Hearthstone’a giren tüm oyuncular, bilge ve güçlü Kirin Tor lideri Archmage Vargoth’un bir kopyasına sahip olma fırsatı olacak. Dört manalık bu Legendary minion, tur sonunda oyuncunun bir büyüsünü gelişigüzel bir hedef üzerine yeniden kast ediyor. Ayrıca bugünden itibaren oyuncular, kısıtlı bir süre için oyunda olacak görevleri tamamlayarak 5 tanesi Rise of Shadows’a ait olan toplam 12 kart paketi elde etme şansı yakalayacaklar. Son olarak, 9 ile 16 Nisan arasında, 9 Rise of Shadows kart paketi ve 1 Arena biletinden oluşan çok özel Shadow Bundle’ını satın alabilirsiniz.


Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!