Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Spider-Man: No Way Home Türkçe Altyazılı Son Fragmanı Yayınlandı

Spider-Man Marvel evrenini tamamen değiştirecek filmlerden birisi. Yayınlanan her fragman film için beklentimizi arttırmaya devam ediyor. Yeni fragmanla birlikte filmi daha fazla beklemeye başladık. Spider-Man No Way Home ile Marvel dünyası yeni evrene geçiş yapacak.

Filmde eski Spider-Man filmlerinde gördüğümüz kötüler yeniden karşımıda olacak. Bu olasılık ile birlikte Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın da filmde büyük olasılık ile olacağını düşünüyor. 3 farklı Spider-Man ve eski düşmanlar bir evrende birleşecek. Tüm bunların yanında Doctor Strange’de filmde kritik bir rolde karşımızda olacak.

Spider-Man: No Way Home Türkçe Altyazılı Fragmanı

Şimdi gelelim yeni Spider-Man filmlerinde neler olacağına. İlk olarak resmi olarak filmde olacaklara göz atalım. Doct. Ock, Green Goblin ve Sandman filmde yer alacak. Bu durumda bize Sinister Six’in gerçek olacağını gösteriyor. Bu kadar düşmana karşı ile tek bir Spider-Man’ın yeteceğini düşünmüyorum. Bu noktada da Tobey Mahuire ve Andrew Garfield yardımda bulunacaktır.

Doc. Ock, Green Goblin ve Sandman Tobey’in efsane düşmanlarından ve bu karakterlere karşı kilit isim kendisi. Gelelim Andrew Garfield’ın kilit rolüne. The Amazing Spider-Man’ın en duygusal sahnesi Gwen Stacy’nin ölüm sahnesiydi. Aynı sahne yeni nesil Spider-Man ve MJ arasında da geçiyor. Burada ise MJ’yi kurtaracak olan ismin Andrew Garfield olmasını bekliyorum. Bunların yanında bir de Doctor Strange ile Spider-Man arasında yaşanacak kaosu da eklemek gerekiyor. Belki Tom Holland tek başına Strange’i yenemez ama üç Spider-Man’a karşı çok şansının olacağını düşünmüyorum.

Çizgi roman uyarlama filmleri arasında beklentilerin en yüksek olduğu film şüphesiz Spider-Man’ın ta kendisi olacak. 17 Aralık’ta vizyona girecek olan filmi merakla bekliyoruz(m).

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!