Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gotham Knights’ın PlayStation 4 ve Xbox One Versiyonları İptal Edildi

Gotham Knights hakkında bilgiler hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Bunlardan en önemlisi ise oyunun çıkacağı platformlar ile ilgili oldu. Yakın bir zamanda çıkışını yapacak olan oyun WB Games Montreal tarafından geliştiriliyor. Oyun co-op ve tek bir deneyim sunacak. Batman’in ortadan kaybolduğu bir evrende geçecek hikaye karşımızda olacak.

İlk duyurulduğu dönemde oyun iki kişiye kadar co-op oynanabiliyordu. Daha sonrasında ise WB Montreal oyunun dört kişiye kadar co-op oynanabildiğini açıkladı. Co-op kişi sayısında artışa gidildi. Ama bazı kötü haberlerde beraberinde geldi. Özellikle PlayStation 4 ve Xbox One sahiplerine üzücü haber geldi.

Gotham Knights ilk duyurulduğu zaman PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için duyurulmuştu. Ama WB tarafından yeni bir karar alındı. Alınan karar sonrasında yapımın PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları iptal edildi.

25 Ekim’de çıkışını yapacak olan oyun PlayStation 4 ve Xbox One’da olmayacak. Yeni nesil konsollar ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!