Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Batman: Gotham Knights Fragmanı Sonunda Gösterildi

DC FanDome etkinliği sırasında gösterilen fragmanlardan birisi de Batman’in yeni oyunu oldu. Batman: Gotham Knights fragmanı sonunda gösterildi. Gösterilen fragman ile birlikte Batman’in yeni oyunu da gün yüzüne çıktı. Oyun WB Montreal tarafından geliştiriliyor.

Batman: Gotham Knights Fragmanı

WB Games tarafından yeni bir Batman oyunu uzun bir süredir bekleniyordu. Uzun zamandır yeni oyun için söylentiler çıkmaya başladı. Bu söylentilerle birlikte WB Montreal tarafıda ufak detaylar açıklamaya başladı. Son bir kaç gündür daha fazla detay açıklamaya devam ettiler. Oyuncuların bulmaları için bulmacalar göndermeye başladılar. Sonunda beklenen fragman yayınlandı.

WB Games Montreal’in, 2021’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. DC FanDome’da gösterilen oyunda iki oyunculu çevrimiçi kooperatif, oyuncuların keşfetmesi için Gotham City’nin beş ilçesinde, Batcycle ile dolaşma yeteneği, ve oyun ilerledikçe büyüyecek bir savaş ve teçhizat oyunda karşımızda olacak.

İlk fragman, Bruce Wayne’in görünüşte enkazın içinde bulunduğu Gotham City’deki bir felaketi anlatan seslendirmeyle açıldı. Gösterilen karakterler arasında Batgirl, Robin, Nightwing ve Red Hood var.

Karakterlerin Açıklanan Yeteneklerinden Bazıları:

 • Barbara Gordon olarak da bilinen Batgirl, kararlı bir savaşçı ve yetenekli bir bilgisayar korsanıdır. Ölen Gotham komiseri Jim Gordon’un kızı olarak, geçmişte Oracle olarak Batman’a yardım etmişti. Şimdi, yıllarca süren toparlanma ve hazırlıktan sonra, yeni rolüne adım atmaya, yakın dövüş tonfasını kullanmaya ve kickboks eğitiminden yararlanmaya hazır.
 • Nightwing, Batman’ın kendi başına bir kahraman olmadan önce koruyucusu olan ilk Robin olan Dick Grayson’dur. O doğal bir lider ve Batman Ailesinin en yaşlı ve en bilge üyesidir. Nightwing’in akrobasi alanındaki ustalığını, kendine has ikili Escrima Stick’leri kullanma uzmanlığı tamamlayarak, düşmanları alt etmede ustalaşmasını sağlıyor.
 • Eskiden Jason Todd olarak bilinen Red Hood, Batman’ın en tehlikeli düşmanlarından biri tarafından ölümünden ve zorunlu dirilişinden kaynaklanan yoğun ve değişken bir anti-kahramandır. Red Hood öfkesini kontrol altında tutmakta zorlanır, ancak bir arkadaşı tehdit edildiğinde ateş hattına adım atmaktan çekinmeyecektir. Eğitimi ona hem geleneksel hem de yüksek teknolojiye sahip her tür silahla çoklu dövüş tekniklerinde en üst düzeyde insan gücü ve yeterlilik kazandırdı.
 • Robin, tümdengelimli akıl yürütme ustası, ekibin genç dahisi ve dehası Tim Drake’dir. Batman’in misyonuna gerçek bir inanan olarak, Gotham Şehrinin korunması gerektiği ve Batman’in kişileştirdiği bir kahraman olmayı umduğu inancıyla motive oluyor. Katlanabilir çeyrek kadrosuyla donanmış ve çeşitli gizlilik tekniklerinde yetenekli bir uzman savaşçı olan Robin, aynı zamanda kombine psikolojik savaş ve davranış bilimleri alanında da bir geçmişe sahiptir.

Yeni gelecek olan oyunda Batman’i göremeyeceğiz gibi duruyor. Bu oyunda Batman’in ölümünden sonra ilerleyen bir hikaye karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel