Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

WB Games Montreal Gotham Knights’ın Yanında Bir Oyun Üzerine Daha Çalışıyor

WB Games Montreal Gotham Knights üzerine çalışmalarına devam ediyor. Oyun üzerine çalışmalarını sürdürürken bir iddia daha ortaya çıktı. WB Games Montreal’in ikinci bir oyun üzerinde daha çalıştığı söyleniyor. Henüz net bir bilgimiz yok ama bazı detaylar bizlere bunu gösteriyor. Şimdi gelelim WB Games Montreal’in ikinci oyun detaylarına.

WB Games Montreal’in Gotham Knights oyununun yanında bir DC oyunu daha geliştirdiğini düşünüyoruz. Yeni bir Superman oyunu Gotham Knights ile birlikte geliştiriliyor olabilir ama bunların iddia olduğunu tekrar etmemiz lazım.

Şimdi gelelim bu iddiaların neden ortaya çıktığına. WB Games Montreal çalışanlarından birisi olan Megan Berry’nin Linkedin hesanımda Gotham Knight yanında henüz duyurulmamış bir projede sanat yönetmeni görevi yaptığını görebiliyorsunuz. Aynı zamanda stüsyonun oyun tasarımcılarından olan Ade Esan’da da aynı durum söz konusu.

Geliştirilen yeni oyunun ne olduğunu ve nasıl olacağını henüz bilmiyoruz. Şuan için stüdyo Gotham Knights’a odaklanmış durumda, yeni oyunları hakkında yeni detay gelince sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!