Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

GOG Galaxy 2.0 Tam Sürüme Geçiş Yapıyor

GOG sistemine yeni bir güncelleme geliyor. Gelecek olan bu güncelleme ile de birlikte artık oyunlarınız daha derli toplu bir hal alacak. GOG sizlere bu fırsatı sunuyor. Yeni gelecek olan GOG Galaxy 2.0 tüm platformlarda bulunan oyunlarınızı, arkadaşlarınızı ve başarımlarınızı tek bir çatı altına topluyor. Bu sayede nerede hangi oyununuz var, hangi oyunu ne kadar oynadınız hepsini tek bir çatıdan görme şansınız olacak. İsterseniz yayınlanan tanıtım fragmanına göz atalım daha sonra ise sürece.

GOG Galaxy 2.0 Nedir?

İlk önce sistemin yakında tam sürüm olarak çıkış yapacağını belirtelim. Tüm Galaxy kullanıcılarına atılan mail ile birlikte Galaxy 2.0 güncellemesinin haftaya geleceği söylendi. Bu detaylar ile birlikte bir kaç hafta içerisinde sistem tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Şimdi gelelim bu sistemi neden kullanalım buna. Bu sistem Steam, Epic, Origin, Uplay, Battle.net, PlayStation Network, Xbox Live gibi platformları tek bir çatı altına topluyor. Bu ne demek tüm bu platformlar üzerinden satın aldığınız oyunlar, tüm platformlarda sahip olduğunuz arkadaşlar artık tek bir çatı altın bulunuyor demek.

Aynı zamanda profil ziyaretleri yapabilirsiniz. Bu sayede de arkadaşlarınızın durumlarına bakabilir. Hangi başarımları açtığına, ne kadar süre oyunlar oynadığı gibi detaylara bakabilirsiniz. Galaxy 2.0 ile birlikte artık karışık bir oyun kütüphanesine sahip olmak zorunda değilsiniz. Sizlere toplu bir kütüphaneye sahip olma şansı sunuyor.

Bunların haricinde emülatör oyunları vs gibi dijital kütüphanelerimizde olmayan oyunları da sisteme ekleyebiliyoruz. Sistem bu oyunların da kapak resimlerini, özetlerini vs derleyerek karşımıza çıkıyor. Bu sayede elinizde bulunan tüm oyunlar tek bir çatı altında toplanmış oluyor.

GOG Galaxy 2.0’a oyuncu camiası da “entegrasyon” ekleyebiliyor, zaten Wargaming, Path of Exile, Rockstar, Humble Bundle gibi entegrasyonlar da bu sayede hazırlanmış.

Bir kaç hafta içerisinde sistem beta sürecinden çıkıp tam sürüme geçiş yapacak. Son derece kullanışlı bir sistem gibi duruyor. Tüm oyunlara ve arkadaşlara erişim tek bir çatı altından olacak artık.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel