Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

The Adventures of Tintin Oyunu Duyuruldu

Microids, Moulinsart iş birliği ile efsane çizgi roman serisi oyun oluyor. Oyun PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. The Adventures of Tintin yapımı ile birlikte seri oyun sektöründe de varlık gösterecek. Gelen açıklamalar oyunun gelişim sürecini anlatıyor.

Microids CEO’su Stephane Longeard, açıklamasında “Bu ortak yapım üzerinde çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Bir süredir bu projeyi hayata geçirmek istiyorduk. Bu, bizler için bir hayalin gerçeğe dönüşmesi anlamını taşıyor. The Adventures of Tintin, dünya genelinde milyonlarca okura ulaşmış bir seri. Bu proje bize yeteneklerimizi, 20. yüzyılın en büyük çizerlerinden birisinin ve onun yarattığı kahramanın hizmetine sunma fırsatı veriyor. Ekip üyelerimiz bu serinin hayranı ve bu markaya yakışır bir oyun geliştirmek için ellerinden geleni yapacaklar. Proje için sabırsızlanıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Microids’in oyun tanıtım metni ise şu şekilde;

“Bu yeni aksiyon-macera oyunu, oyuncuları efsanevi kahramanımız Tenten ve Snowy ile birlikte inanılmaz durumların ortasına sürükleyecek. Serideki diğer ikonik karakterler Kaptan Haddock, Profesör Calculus ve Thomson & Thompson dedektifleri de oyunda yerlerini alacaklar. En ünlü muhabirimiz Tenten; denizler aşıp kıtaları keşfettikten, bir denizaltıya atlayıp derin denizlere daldıktan ve hatta Ay’da yürüdükten sonra, yepyeni interaktif maceralara hazır”

Bu duyurular ile birlikte Tenten’in maceraları oyun sektörü içerisinde de kendisine yer bulacak. Ne zaman çıkacağı ile ilgili bir açıklama gelmedi ama daha fazla detay geldikçe sizler ile paylaşacağız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!