Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Red Dead Redemption 2 PC’ye Geleceği Yine Sızdırıldı

Rockstar Games çıkardığı oyunlar ile birlikte büyük bir başarı sağlamayı her seferinde başarıyor. Bunun en güzel örneği ise GTA V desek yanlış olmaz. Ama Rockstar tarafında oyunları PC’ye getirirken biraz vakit geçmesi gerekiyor. GTA V çıkışından yıllar sonra PC’ye gelmişti. Beklenilenden fazla da talep gören yapım oldu. Aynı durum şuan için Red Dead Redemption 2 için geçerli.

Red Dead Redemption 1-2 ilk çıkışlarını konsollara yapmıştı. PC oyuncuları da bu iki oyunun PC’ye gelmelerini bekliyorlar. Özellikle de Red Dead Redemption 2’nin. Rokstar ilk oyun ile birlikte iyi bir iş başarmış ve bizleri engin bir vahşi batı evrenine sokmuştu. Ama 2. oyun ile birlikte oyun farklı bir boyut kazanmayı başarmıştı. Oyun içerisinde bulunan mekanikler, gerçekçilik, oyunun detayları ve hikayesi ile konsol oyuncularını kendisine çekmeyi başarmıştı.

Aynı zamanda kısa süre içerisinde en çok satılan eğlence ürünü olmayı da başarmıştı. Daha sonra oyunun geleceği ile ilgili olarak PC söylentileri başladı. PC tarafına oyunun çıkacağı kesin gözü ile bakılıyor. Akıllarda bulunan tek soru ne zaman çıkacağı. Özellikle de GTA V ile PC tarafında yakaladığı başarıyı kaybetmek istemez Rockstar diye düşünüyoruz.

RDR 2’nin PC’ye Ne Zaman Gelecek?

RDR 2’nin PC versiyonu için LinkedIn tarafından 2 tane sızıntı geldi. Bunlardan önemli olanlarından birisi de Future Immersive CEO’su ve kurucusu Nan Ma’nın LinkedIn profilinde RDR 2 (PlayStation4, XB1 ve PC) ibaresinin bulunduğu çalıştığı oyunlar kısmı oldu. Bu yayınlandıktan kısa bir süre sonra Nan Ma tarafından kaldırıldı. Ama görsek çoktan internete düşmüştü.

Red Dead Redemption 2 PC versiyonu
Nan Ma RDR 2 PC versiyonunda çalışmış

LinkedIn profesyonel bir sosyal medya. Oraya yazılan bilgilerde bir kandırmaca olmuyor. Bu paylaşılan bilgi ile beraber RDR 2 bekleyenler, bizim tahminimize göre 2020 yılına kadar RDR 2 PC versiyonu gelmiş olacak. RDR 2’nin PC versiyonu çıkışı ile birlikte belki ilk oyunda yanında gelir belli olmaz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!